Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

První městský ples ve Slušovicích se vydařil. Pan Ivoš přišel v kalhotách

Neděle, 26 Leden 2014 15:11 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

První městský ples ve Slušovicích se vydařil. Pan Ivoš přišel v kalhotách
Slušovice - Nemohlo to být jinak. S druhou plesovou sezonou v Nové sokolovně přišel i I. městský ples. Příjemné prostory sálu Nové sokolovny, osvědčení Kosovci, vyprodané vstupné, avizované překvapení v programu, i našlapaná tombola, daly tušit, že ples bude úspěšný.
„ Je to paráda,“ konstatoval s úsměvem jeden z pořadatelů, slušovický místostarosta Jindřich Elšík někdy kolem desáté večerní. „ Když jsme předloni na podzim Novou sokolovnu otevírali, ani jsme netušili, jak sem budou lidé rádi chodit“ dodal.
I včera večer byli v sokolovně všichni rádi. Kosovci střídali série - jednu volnější, ve druhé to vždy pořádně rozbalili. Dokázali, že jsou universální kapelou, která umí bavit nejen venkovní zábavy, ale i právě na takovéto plesy. Spokojený byl i známý slušovický otužilec Ivo Čejka (více o panu Čejkovi zde). Mnoho přítomných jistě překvapilo, že pro výjimečné příležitosti zahrnuje jeho šatník i kalhoty.
Ohlášeným překvapením bylo nakonec vystoupení žonglérské skupiny Ardor Viridis ze Zlína. Parta umělců, jejíž ohňovou show jsme v regionu již měli možnost několikrát vidět, tentokrát publiku učarovala úžasným světelným vystoupením - Light show.
Vyznamenali se také různí dárci a přispěvatelé do tomboly. Ta včerejší slušovická, byla taková, jaké se jen tak nevidí. Hlavními cenami, travní sekačkou či LCD televizí, výčet hodnotných cen zdaleka nekončil. Pokračovalo se tablety, fotoaparáty, značkovým elektrickým nářadím, dárkovými koši naplněnými k prasknutí.
Cenné výhry v tombole samozřejmě potěšily nejednoho plesového hosta. Hlavní úkol I. městského plesu ve Slušovicích byl však jistě jiný. Příjemné setkání dobrých lidí a k tomu veselá zábava. Cíl byl naplněn beze zbytku.
Portál HORNÍ PODŘEDVNICKO.cz některé z hostů plesu na přání vyfotil. „Fotografie na přání“ můžete prohlížet sdílet či volně stahovat z našeho Facebooku zde.

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com