Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Novou sokolovnou ve Slušovicích k lepšímu společenskému životu

Čtvrtek, 29 Listopad 2012 12:13 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Nová Sokolovna s knihovnou, Panorama photo - HORNÍ PODŘEVNICKO.cz
Ve Slušovicích včera slavnostně otevřeli novou Sokolovnu, která konečně poskytne místním obyvatelům i hostům prostor pro společenský život.
Po úvodním uvítacím proslovu, ve kterém starosta města Slušovice ing. Petr Hradecký pronesl několik slov k průběhu rekonstrukčních prací a zároveň poděkoval všem, kteří se na akci ať finančně či jinak podíleli. S krátkým projevem dále vystoupil také statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje ing. Jaroslav Drozd. Pak už nic nebránilo tomu, aby pan slušovický farář mgr. Emil Matušů nové sokolovně požehnal a představitelé města společně s ing. Drozdem a zástupci dodavatelské firmy slavnostně přestřihli pásku. Poté již mohli místní prohlížet veškeré prostory sokololovny, celá slavnost byla až do večera provázena bohatým kulturním programem.
Popisovat jednotlivé prostory nemá opodstatnění. Pokud jste na otevření nebyli, buďto Sokolovnu jistě brzy navštívíte, nebo vám napoví některé z následujících obrázků. Snad jen postřeh - většina námi oslovených návštěvníků byla vnitřním vybavením, interiéry, ale i celkovým uspořádáním velmi mile překvapena.
Celkové náklady na rekonstrukci činily necelých třicet milionů korun, přičemž město získalo dotaci ve výši patnáct milionů korun z evropských fondů.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com