Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Silvestr a Nový rok v regionu. Vy jste slavili, my jsme fotili

Sobota, 04 Leden 2014 07:47 | Zdroj: Foto - Horní Podřevnicko.cz + GASTAN | Značky Foto, Hvozdná, Slušovice, Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž - ohňostroje ve Hvozdné, Slušovicích a Vizovicích

Silvestr a Nový rok v regionu. Vy jste slavili, my jsme fotili
Zatímco v ulicích měst a obcí v regionu Slušovicka a Vizovicka probíhaly oslavy Silvestra a i vítání Nového roku 2014, my jsme byli na různých místech takříkajíc v druhé vlně, abychom pro Vás tyto slavnostní okamžiky zaznamenali.

Hvozdesnký ohňostroj, který byl odpálen jako první, na Silvestra v 18:00, jsme vyfotili z naučné stezky Hvozdná – bodu č. 4 zvaného „U Cyrilka“, napůl cesty mezi Hvozdnou a Veselou.

Pokračovali jsme tradičním silvestrovským ohňostrojem ve Slušovicích. Ten se nad městem rozzářil krátce po půlnoci a záběry jsme pořídili z ulice Vítězství nad zdravotním střediskem. Slušovický ohňostroj byl letos odpálen nově ze Sokolské zahrady. I tam jsme měli svého fotografa.

Krásnou tečkou za silvestrovsko-novoročním focením bylo snímání Novoročního ohňostroje ve Vizovicích.  1. ledna 2014 v 19 hodin jsme byli připraveni na těchlovském kopci nad Vizovicemi, abychom zachytili efekty krásného ohňostroje odpáleného z Masarykova náměstí.

PF 2014!

Tyto fotografie můžete také komentovat či sdílet na našem Facebooku – Ohňostroje - Hvozdná, Slušovice, Vizovice

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com