Regulace diváků na rychlostních zkouškách

Středa, 07 Srpen 2013 10:47 | Zdroj: Petr Linhart Barum Czech Rally Zlín | Značky Hvozdná, Slušovice, Sport, Video, Vizovice, Zádveřice Bookmark and Share

Foto: www.hornipodrevnicko.cz
Barum Czech Rally Zlín každoročně navštěvují statisíce motoristických fanoušků z celé Evropy. Podobně jako řada světových motoristických podniků přistupují organizátoři soutěže k výběru vstupu na rychlostních zkouškách a dalších místech. Tato finanční částka ze vstupného tvoří důležitou položku v rozpočtu zlínské rally a za toto spolupodílení se na nákladech rally pořadatel divákům velmi děkuje.

Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky, a to na technickou přejímku, na jednotlivé rychlostní zkoušky a umožňují přístup do servisu v otrokovickém areálu Barum Continental, spol. s r.o. a během pátečního dopoledního shakedownu do servisního prostoru ve Slušovicích. Ceny vstupenek zůstavají ve srovnání s předchozími lety na stejné úrovni.

Výběr vstupu bude organizován v areálu servisní zóny v Otrokovicích, shakedownu v prostorách Hvozdné i všech rychlostních zkouškách s výjimkou divácké Super RZ v ulicích Zlína (zde bude vybírán vstup pouze ve VIP zóně). Vedle páteční divácké noční erzety v ulicích krajského města nebude vybíráno vstupné na slavnostní start a cíl soutěže na zlínském náměstí před radnicí.

VSTUPNÉ: Připraveny jsou dva druhy vstupenek. Cena lístku tzv. JEDNORÁZOVÝ VSTUP bude 80 Kč na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny. K těmto lístkům se budou vydávat ještě informační letáky v diváckých místech a parkovacích lokalitách. Tyto lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny pro ty z Vás, kteří navštíví maximálně dvě rychlostní zkoušky. Dále jsou k dispozici visačky VOLNÝ VSTUP, které budou v ceně 220 Kč (platí na všechny akce po dobu čtyř dní) a díky této visačce se můžete dostat do všech následujících diváckých prostorů:

  • Čtvrtek 29. srpna: technická přejímka (sportovní hala Euronics)
  • Pátek 30. srpna: shakedown (Hvozdná), servisní zóna Slušovice
  • Sobota 31. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, servisní zóna Otrokovice
  • Neděle 1. září: RZ 10, 11, 12, 13, 14, 15, servisní zóna Otrokovice


Je mnohem jednodušší pořídit si visačku v ceně 220 Kč. Nejen, že ušetříte, ale zrychlíte průjezd k rychlostní zkoušce - nebudete čekat na zaplacení. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky na jednotlivých rychlostních zkouškách a umožňují přístup do servisního areálu (mimo vymezené prostory je vstup diváků zakázán). Volné vstupy budou v prodeji na čerpacích stanicích, ve vybraných trafikách a prodejních místech v okolí trati rally od úterý 20. srpna. Podrobný seznam prodejních míst bude uveřejněn na oficiální internetové adrese: www.CzechRally.com

VSTUP ZDARMA

  • pro děti do 10 let na každou rychlostní zkoušku
  • tělesně postižení mají vstup zdarma
Roman Ordelt
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín