RegioJet zveřejnil detaily ohledně spojů do Otrokovic a návazných autobusů do Zlína a Vizovic

Neděle, 15 Listopad 2015 09:34 | Zdroj: TZ RegioJet, STUDENT AGENCY | Značky Lípa, Slušovice, Vizovice, Zádveřice, Želechovice nad Dřevnicí

Bookmark and Share

Nový spoj RegioJet nabídne cestujícím možnost cestovat ve třídách Standard, Relax a Business
RegioJet spustí v nejbližších dnech předprodej jízdenek na nový pravidelný spoj do Přerova, Hulína, Otrokovic a Starého Města Ten začne jezdit od poloviny prosince 2015 a základní cena jízdenek pro třídu STANDARD začíná na 190 Kč ze Starého Města, Otrokovic a Hulína – ze Zlína pak 205 Kč.

Od změny jízdního řádu v neděli 13. prosince 2015 začnou vlaky RegioJet denně spojovat Prahu s Přerovem a Zlínským krajem. Vlaky RegioJet nově zamíří jako odpolední spoj z Prahy (odjezd v 16.46) do Přerova (příjezd v 19.17), Hulína (příjezd v 19.29), Otrokovic (příjezd v 19.39) a Starého Města u Uherského Hradiště (příjezd v 19.51). Ráno pak vyrazí v opačném směru do Prahy podle následujícího jízdního řádu: Staré Město u Uherského Hradiště (odjezd v 5.50), Otrokovice  (odjezd v 6.01), Hulín (odjezd v 6.11), Přerov (odjezd v 6.22) a s příjezdem na pražské hlavní nádraží v 8:58 hodin.

V následujících dnech spustí RegioJet předprodej jízdenek na spoje v rámci České republiky a také na mezinárodní spoje na Slovensko. Do předprodeje půjde také nový spoj ze Starého Města přes Otrokovice, Hulín a Přerov do Olomouce a do Prahy. Cena jízdenky do Prahy ze Starého Města, Otrokovic a Hulína začíná v základní variantě ve třídě STANDARD (zde patří například i vůz Astra s individuálními obrazovkami v sedačkách) včetně kompletního servisu (nápoje zdarma, připojení k internetu, rezervace, denní a další tisk apod. začíná na 190 Kč pro trasu ze Starého Města, Otrokovic nebo Hulína do Prahy. Pro držitele kreditových jízdenek RegioJet a STUDENT AGENCY, jejichž vystavení je trvale bezplatné, začíná pak cena na 185 Kč. Z těchto cen jízdenek se také počítají veškeré slevy, například pro dojíždějící studenty, seniory, děti, apod. Cena ze Zlína bude v kombinaci s návazným autobusovým spojem začínat na 205 Kč, v případě Lípy, Vizovic a Želechovic to pak bude 220 Kč pro trasu do Prahy.

Do a z Otrokovic budou zavedeny nové návazné autobusové spoje, které budou sloužit pro dopravu cestujících ze Zlína (včetně zastávek v rámci města), Lípy, Želechovic nad Dřevnicí a Vizovic. V rámci Zlína obslouží zastávky Zlín – Kocanda, Zlín – Slunečná, Zlín – U Zámku, Zlín – Prštné, Zlín – Malenovice, kříž (jeden spoj) a druhý spoj Zlín – Věžové domy, Zlín – náměstí Míru, Zlín – Šrámkova, Zlín – Malenovice, ZPS. Druhý spoj pojede také z Vizovic (od železničního nádraží) a zastaví v zastávce Lípa a Želechovice nad Dřevnicí, kříž. Oba spoje budou mít příjezd do Otrokovic v 5.50 hodin tak, aby byl zajištěn pohodlný přestup na vlak RegioJet ve směru Praha s odjezdem v 6.01 hodin. V opačném směru pak bude jeden návazný autobusový spoj, který pojede z Otrokovic v 19.50 po příjezdu vlaku RegioJet do Zlína, Želechovic, Lípy a až do Vizovic. Autobusy budou sloužit výhradně pro návoz cestujících k vlakům a od vlaků RegioJet. Na spojích budou nasazeny autobusy STUDENT AGENCY.

Nový spoj RegioJet nabídne cestujícím možnost cestovat ve třídách Standard, Relax a Business. Ve všech třídách je součástí zaplaceného jízdného kompletní servis RegioJet:
  • Voda, při výjezdu z Prahy také mátový čaj a mošt a dále káva Illy v neomezeném množství zdarma
  • Denní a další tisk zdarma
  • Připojení k internetu zdarma
  • Možnost připojení k zábavnímu portálu s nabídkou filmů a další zábavy
  • Garance místa – rezervace vždy součástí jízdenky zdarma
  • Možnost nákupu občerstvení na palubě za zvýhodněné ceny
  • Přítomnost palubního personálu v každém voze.

Kromě nového přímého spoje do Zlínského kraje budou i nadále moci cestující využít během dne pro cesty do Prahy a dalších měst kombinace autobusů STUDENT AGENCY do Olomouce a vlaků RegioJet.