RegioJet zahájil prodej jízdenek na nový spoj a návazné autobusy do Zlína a Vizovic

Úterý, 01 Prosinec 2015 17:55 | Zdroj: RegioJet - Tisková zpráva, STUDENT AGENCY, k.s

Bookmark and Share

Ceny jízdenek jsou ještě výhodnější pro základní trasu do Prahy od 190 Kč:

RegioJet zahájil prodej jízdenek na nový spoj a návazné autobusy do Zlína a Vizovic
Staré Město, Otrokovice, Hulín – Praha: 190 Kč dospělý, 104 Kč dojíždějící student //
Zlín, Vizovice, Lípa, Želechovice – Praha: 190 Kč dospělý, 104 Kč dojíždějící student //
Cena pro seniora nad 60 let: 143 Kč
RegioJet spustil plný prodej jízdenek na nový vlakový spoj do Přerova, Hulína, Otrokovic a Starého Města, který začne jezdit za necelé dva týdny - od změny jízdního řádu v neděli 13. prosince 2015. 
Vlaky RegioJet nově zamíří jako odpolední spoj z Prahy (odjezd v 16.46) do Přerova (příjezd v 19.17), Hulína (příjezd v 19.29), Otrokovic (příjezd v 19.39) a Starého Města u Uherského Hradiště (příjezd v 19.51). Ráno pak vyrazí v opačném směru do Prahy podle následujícího jízdního řádu: Staré Město u Uherského Hradiště (odjezd v 5.50), Otrokovice  (odjezd v 6.01), Hulín (odjezd v 6.11), Přerov (odjezd v 6.22) a s příjezdem na pražské hlavní nádraží v 8:58 hodin.
 
Z a do Otrokovic jsou nově zavedeny návazné autobusové spoje STUDENT AGENCY z Vizovic (odjezd od budovy železničního nádraží ve Vizovicích v 5:00 hodin), Lípy a Želechovic nad Dřevnicí, Zlína a zpět.
 
Jízdenky jsou v prodeji – například v kanceláři STUDENT AGENCY ve Zlíně (Štefánikova 2464) stejně jako na všech dalších prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY v ČR a na Slovensku, u provizních prodejců a také na internetových stránkách www.regiojet.cz a www.studentagency.cz.
 
Cena pro cesty ze Zlína, Vizovic, Otrokovic, Starého Města či Hulína je jednotná a pro třídu STANDARD (zde patří například i vůz Astra s individuálními obrazovkami v sedačkách) včetně kompletního servisu (nápoje zdarma, připojení k internetu, rezervace, denní a další tisk apod. začíná na 190 Kč 
 
Pro držitele kreditových jízdenek RegioJet a STUDENT AGENCY, jejichž vystavení je trvale bezplatné, začíná pak cena na 185 Kč. Z těchto cen jízdenek se také počítají veškeré slevy, například pro dojíždějící studenty, seniory, děti, apod. 
 
Do a z Otrokovic jsou zavedeny nové návazné autobusové spoje, které budou sloužit pro dopravu cestujících ze Zlína (včetně zastávek v rámci města), Lípy, Želechovic nad Dřevnicí a Vizovic. V rámci Zlína obslouží zastávky Zlín – Kocanda, Zlín – Slunečná, Zlín – U Zámku, Zlín – Prštné, Zlín – Malenovice, kříž (jeden spoj) a druhý spoj Zlín – Věžové domy, Zlín – náměstí Míru, Zlín – Šrámkova, Zlín – Malenovice, ZPS. Druhý spoj pojede také z Vizovic (od železničního nádraží) a zastaví v zastávce Lípa a Želechovice nad Dřevnicí, kříž. Oba spoje budou mít příjezd do Otrokovic v 5.50 hodin tak, aby byl zajištěn pohodlný přestup na vlak RegioJet ve směru Praha s odjezdem v 6.01 hodin. V opačném směru pak bude jeden návazný autobusový spoj, který pojede z Otrokovic v 19.50 po příjezdu vlaku RegioJet do Zlína, Želechovic, Lípy a až do Vizovic. Autobusy budou sloužit výhradně pro návoz cestujících k vlakům a od vlaků RegioJet. Na spojích budou nasazeny autobusy STUDENT AGENCY.
 
Nový spoj RegioJet nabídne cestujícím možnost cestovat ve třídách Standard, Relax a Business. Ve všech třídách je součástí zaplaceného jízdného kompletní servis RegioJet:
  • Voda, při výjezdu z Prahy také mátový čaj a mošt a dále káva Illy v neomezeném množství zdarma
  • Denní a další tisk zdarma
  • Připojení k internetu zdarma
  • Možnost připojení k zábavnímu portálu s nabídkou filmů a další zábavy
  • Garance místa – rezervace vždy součástí jízdenky zdarma
  • Možnost nákupu občerstvení na palubě za zvýhodněné ceny
  • Přítomnost palubního personálu v každém voze.

Kromě nového přímého spoje do Zlínského kraje budou i nadále moci cestující využít během dne pro cesty do Prahy a dalších měst kombinace autobusů STUDENT AGENCY do Olomouce a vlaků RegioJet.