Při příležitosti barumky vyhlášena opět oblíbená fotosoutěž

Úterý, 20 Srpen 2013 20:23 | Zdroj: Roman Ordelt tiskový mluvčí Barum Czech Rally Zlín Bookmark and Share

Při příležitosti barumky vyhlášena opět oblíbená fotosoutěž
Auto klub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlašují při příležitosti letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín opět oblíbenou fotosoutěž.

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit v jedné vypsané kategorii – digitální fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu JPG, každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii. 

PRAVIDLA PRO KATEGORII – DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE
: Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximální rozlišení jedné fotografie: 1600 * 1200, maximální velikost jedné fotografie: 500 kB, povolený formát digitální fotografie: JPEG. Přesné instrukce (+ formulář na přihlášení do soutěže a odeslání fotek) najdete na internetové adrese www.CzechRally.com/fotosoutez 

CENY: V hodnocené kategorii budou uděleny tři ceny v podobě finanční hotovosti (500 – 300 – 200 Kč), dále věcné a propagační ceny s motoristickou tematikou. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá cena nemusí být udělena. 

Uzávěrka soutěže: 7. října 2013 


Příspěvky zaslané do soutěže budou hodnoceny odbornou porotou. Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu 44. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2014 a na internetových serverech. Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je volně použít v rámci vyhodnocení Barum Czech Rally Zlín 2013 a při přípravě příštího ročníku.

Roman Ordelt
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín