Představujeme: Courierforyou.cz - kurýrní firma sídlící ve Hvozdné

Středa, 01 Červen 2016 10:40 | Zdroj: COURIERFORYOU.CZ - Reklamní sdělení

Bookmark and Share

Jsme kurýrní firma sídlící v malebné vesničce Hvozdné. Zajišťujeme dopravu po Zlíně a okolí. Jsme spolehliví, rychlí, zodpovědní, vstřícní a milí. Dovezeme vám obálky, malé balíčky, jídlo a nápoje, nakoupíme vám v obchodě, podáme vám zásilku na poště, úřadě, prostě vám ušetříme čas a peníze....to jsme my Courierforyou.cz.

Kdo jsme? Co děláme?

Jsme rodinná kurýrní firma zajišťující dopravu zásilek do 15kg ve Zlínském kraji. Sídlíme v malebné obci Hvozdná, která svou lokalitou umožňuje zajistit dopravu opravdu ve velké lokalitě kolem Zlína, takže zásilky můžeme dodat i tam, kde autobus jezdí pár krát za den.

Čím jsme jiní?

Jsme zde, abychom pomáhali lidem. V dnešní uspěchané době, jsme zde abychom ušetřili váš čas a peníze. Zajistíme vám dovoz zásilky dokonce i do 60min od převzetí! Služba je určena nejen pro firmy, ale i pro starší, nemocné lidi, maminky na mateřské, invalidy, postižené apod. Vycházíme z vlastní zkušenosti, kdy jsme byli bez možnosti automobilu, a bylo nutné ihned dojet do lékárny pro léky nemocnému dítěti, a to co nejdříve. Ne každý může hned poskytnout svůj čas a potřebné věci dovézt. Nyní již se tímto trápit nemusíte, protože jsme zde my. Rozvážíme od pondělí do neděle, takže vám můžeme pomoci i v časech, kdy se nemůžete na potřebné místo osobně dostavit. Podáme vám zásilku na poště, na úřadech, převezeme zásilku do 15kg z bodu A do bodu B, jen stačí zavolat, napsat, nebo nejlépe objednat přes náš rychlý webový formulář www.courierforyou.cz.

Mezi naše služby také patří dovoz nákupu až k vám domů a to nejen jednou, ale můžete si u nás objednávat dopravu pravidelně. Takže už nyní můžete mít čerstvé pečivo, maso, uzeniny, zeleninu, ovoce apod. vždy každý den u vás doma, aniž byste museli odběhnout od vašich běžných činností.

Pro pravidelnou zásilkovou dopravu máme speciální ceny, takže doprava je opravdu výhodná.

Již nás znáte? Určitě ano.

Již několik let nás znáte ti, kteří si objednáváte dovoz jídel a nápojů z restaurací přes Dámejídlo.cz. Nyní zavážíme 10 zlínských restaurací a další se chystají. Můžete si objednávat dokonce i přes naše webové stránky, které vás přesměrují přímo do restaurací Dámejídlo.cz a tím máte zaručené, že zrovna tuto objednávku vám dovezeme jenom my. Takže rychle a kvalitně.

Courierforyou.cz vám zajistí skoro cokoli, abyste byli spokojení.

S námi prostě ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Tým courierforyou.cz