Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Podřevnický Špalíček. Jan Zeťek pokřtil ve Vizovicích novou knihu

Sobota, 30 Březen 2013 10:40 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - Petr Jaroň, Zpravodaj obce Zádveřice Raková | Značky Foto, Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Jan Zeťek, Foto: Petr Jaroň - HORNÍ PODŘEVNICKO.cz
V pátek 29. Března uspořádala Městská knihovna Josefa Čižmáře ve spolupráci s Domem Kultury ve Vizovicích literární večer.
„Tématem dnešního podvečera bude setkání s našim známým, regionálním spisovatelem, publicistou, badatelem, kronikářem a hlavně dobrým člověkem panem inženýrem Josefem Zeťkem“, představila hned v úvodu paní Zuzana Štalmachová, místostarostka Vizovic hlavního protagonistu autorského povídání. Večer byl věnován především jeho nové knize Podřevnický špalíček. „Je to komorní dílko pro děti i dospělé s motivy zašlé minulosti současnosti posledních tří desetiletí“, skromně popisuje knihu sám autor. Knížka je doplněna kresbami výtvarníka Oldřicha Krajíčka.
Ing. Jan Zetěk (* 1944 v Pardubicích) Autor publikující novinově, časopisecky i knižně, zabývá se problematikou Zlínska, především Podřevnicka. Na řadě publikací se podílel jako spoluautor. Samostatně vydal knihy Oheň, voda a lidé (1991), Hubertovo království (1999), Kmocháčkova cesta (2002), Podřevnická zastavení (2004), Zádveřice-Raková, osudy obce na Valašsku (2011), Skryté příběhy (2011). V těchto dnech vyšel Podřevnický špalíček. Jan Zetěk žije v Zádveřicích, jeho koníčky jsou dřevorubectví, kosení a cyklistika.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com