Neubuzská škola přivítala prvňáčky tradičně. Pasováním

Čtvrtek, 03 Září 2015 14:43 | Zdroj: Foto ZŠ Neubuz, Text Lýdie Staroveská ZŠ Neubuz | Značky Neubuz, Slušovice, Všemina Bookmark and Share

Fotoreportáž

Neubuzská škola přivítala prvňáčky tradičně. Pasováním
Tak žákům začal další školní rok. Překrásné léto, opálení, odpočinutí a usměvaví žáci i paní učitelky a deset nových žáčků prvňáčků vstoupilo do školní budovy.

Vyzdobené třídy, dvorek, jídelna i křik dětí vdechly do budovy tu pravou školní atmosféru. Tradiční vystoupení starších žáků, zpěv i taneček přivítal nové žáky. Letos žáci překonali stabilitu na lavičce. Pak si ustřihli nebo propíchli balónek, dostali školní tričko. Navlečením šerpy, pasováním pravítkem paní ředitelkou Petrou Výchopňovou na žáka neubuzské školy a zazvoněním na zvoneček ukončili prvňáčci svůj první vstup do školních lavic.

 Potom každý prvňáček dostal "Uvítací list" a kytičku, kterou věnoval své mamince za přípravu do školy. Písničkou všichni žáci zakončili svůj první školní den. Přejeme všem prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo, aby měli úspěchy v učení, a aby prožili co nejvíce pěkných chvil v neubuzské škole.