Nejbližší lyžovačka v regionu? Tři vleky, lyžařská škola i populární SKI bufet v RS Trnava jsou v plném provozu!

Sobota, 07 Leden 2017 11:07 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Slušovice, Trnava, Vizovice

Bookmark and Share

Aktuální informace z lyžařského areálu Rekreačního střediska v Trnavě.

Od třiceti do šedesáti centimetrů sněhu na upravené sjezdovce čeká příznivce zimního sportování v nejbližším lyžařském středisku v regionu, areálu Rekreačního střediska Trnavě! K tomu jedou tři vleky, nepostradatelný SKI bufet i tradiční lyžařská škola SKIPINGI.

„Privátní výuka lyžování ve zdejší škole je vhodná už pro děti od 3-4 let, u snowboardu pak od 6 let,“ sdělil portálu Rudolf Tomšů z RS Trnava. „Instruktoři ze školy SKIPINGI zde rádi přivítají dospělé, kteří chtějí začít na lyžích či snowboardu nebo si jen zlepšit svoji techniku jízdy. Při privátní výuce se zpravidla jednomu klientovi věnuje jeden instruktor. Při této formě výuky tak dochází k rychlým pokrokům při získávání pohybových návyků na sněhu a je vhodná i pro nejmenší děti již od tří let,“ dodal. (Více pro zájemce o školu zde).

V letošní sezóně začali lyžařském areálu RS Trnava přijímat všechny běžné typy platebních karet. „Reagovali jsme tak na přání našich návštěvníků. Platit mohou bezkontaktně za ski-pasy i za zboží z bufetu,“ popsal Rudolf Tomšů.  „Co se ApreSki příjemností týká: ve vytápěném bufetu pečeme pizzu Tom’s, děláme panini, sladké mufy a tekuté dobroty na zahřátí. Z důvodu rekonstrukce hlavní budovy včetně restaurace je tato momentálně uzavřena. Za to se návštěvníkům omlouváme, příjemnou zprávou však je, že už v polovině února se na ně budeme těšit v novém,“ usmál se provozovatel areálu.

Všechny aktuální informace, stejně jako LIVE pohledy webkamer naleznete na www.rstrnava.cz