Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Nástrahy Afriky. Pátou knihu v pořadí pokřtil ve Vizovicích Richard Jaroněk

Sobota, 15 Prosinec 2012 22:33 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Foto: www.uniquenature.cz
Richard Jaroněk, dobrodruh, potápěč, fotograf a vizovský občan pokřtil ve čtvrtek 13. prosince knihu Nástrahy Afriky. V pořadí pátá kniha autora a přináší volné pokračování předchozí knihy Čelisti Afriky.

Slavnostnímu aktu křtu knihy předcházela v zaplněném sále kulturního domu ve Vizovicích nesmírně poutavá přednáška. Vždy zábavný Richard Jaroněk  protkal představování knihy a jejich jednotlivých kapitol neméně zajímavým kvízem o ceny. Diváci v sále se náramně pobavili při otázkách na téma sexuality ve světě zvířat. Mnozí ukázali, že toto téma pro ně není tabu a předvedli vskutku obdivuhodné znalosti.

 "Kniha Nástrahy Afriky provází Jihoafrickou republikou, Mosambikem, Namibií a Botswanou. Ukáže nenasytné žraloky a kurážné lvy, kteří dokonce napadnou vůz naší posádky. Popisuje setkání s největším slonem svět a – sloní legendou Dukem, " popsal autor stručně knihu. " Není jen z potápěčského světa.  Popisuje mimo jiné i původní obyvatele Namibie a jejich zvyky, "dodal.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com