Na Všemině hostili Sportovní den s Českou Miss Michaelou Habáňovou

Úterý, 17 Duben 2018 07:19 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Vizovice, Všemina Bookmark and Share

Fotoreportáž

Pořídit si fotografii s českou Miss, pokusit se obehrát profesionálního hokejistu ve florbalu nebo se zúčastnit tiskové konference… Toto a mnoho jiného měly v sobotu možnost zažít děti z dětských domovů, děti hotelových hostů AktivityParkhotelu Všemina a okolních obcí.

V sobotu 14. dubna 2018 pod záštitou Dětského domova a Základní školy Vizovice a ActivityPark Hotelu Všemina proběhla v areálu hotelu akce pro děti, které si v průběhu krásného slunečného odpoledne vyzkoušely množství připravených aktivit – lukostřelba, bowling, šipky, vědomostní kvíz, ale především měly možnost si na vlastní kůži zažít, jaké je to hrát proti profesionálnímu hráči hokeje či pokusit se porazit v šipkách Michaelu Habáňovou, úřadující Českou Miss.

„Významným přínosem akce je smysluplné trávení volného času, socializace dětí dětských domovů a při plnění úkolů v rámci týmové spolupráce i navázání nových přátelství“, řekla Eva Čapková, ředitelka pořádajícího dětského domova.

Týmy složené z dětí průběžně plnily připravené soutěže. Po splnění všech aktivit odevzdaly své výsledky a čekaly na celkové vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějších týmů.

V průběhu tohoto napjatého očekávání však proběhla další neméně významná a zajímavá část programu, tisková konference s Českou Miss a přítomnými hokejisty, kdy se děti vžily do role profesionálního žurnalisty a mohly se přítomných hostů ptát na vše, co je zajímalo – od oblíbeného jídla či filmu až po jejich životní cíle a sny.

Po zodpovězení všech otázek a ukončení tiskové konference se přešlo k tomu, na co přítomní soutěžící již netrpělivě čekali. Za hmatatelného napětí všech týmů byly vyhlášeny výsledky a předány hlavní ceny družstvům, které nasbíraly nejvyšší počet bodů a zaslouženě se tak umístily na stupních vítězů.  A odměna byla vskutku sladká… a to doslova, protože mimo jiné si všichni vítězové vychutnali palačinku s ovocem a šlehačkou, kterou jim připravili přímo v restauraci hotelu J

Po vychutnání zasloužené odměny si na závěr celého odpoledne všechny děti společně zatančily na připravené diskotéce a vesele tak zakončily tento den plný zážitků.

Veronika Manová, odborná vychovatelka DD a ZŠ Vizovice

Foto z úvodu programu, přivítání dětí, hostů i části sportovních soutěží