Na Slušovickou chovatelskou výstavu trofejí zavítalo jen za sobotu na 600 návštěvníků

Neděle, 12 Květen 2019 20:44 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Českomoravská myslivecká jednota Okresní myslivecký spolek Zlín a Myslivecký spolek Březina Slušovice uspořádali ve dnech 11. – 13. května Chovatelskou přehlídku trofejí. Na přehlídce bylo vystaveno několik set trofejí srnčí zvěře, dále trofeje mufloní, dančí, jelení a černé zvěře, lebky lišek a jezevců. A jak je nejen u slušovských myslivců zvykem nechybělo skvělé pohoštění z vybraných zvěřinových pokrmů.

„Jen za sobotu jsme odhadli zhruba 600 návštěvníků, když k tomu připočítám hojně navštívenou neděli, a ještě pondělí dopoledne, do kdy výstava potrvá, jsme se zájmem odborné i laické veřejnosti více než spokojeni. Tímto zároveň všem děkujeme za návštěvu. Věřím, že se návštěvníkům naše přehlídka loveckých trofejí líbila a domů odcházeli s novými poznatky a ponaučením, “ řekl za pořadatele v neděli odpoledne portálu Horní Podřevnicko Zdeněk Jakuba, předseda Mysliveckého Spolu Březina Slušovice.