Na okraji Slušovic roste "moravská Vrbovka"

Čtvrtek, 25 Duben 2013 07:25 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz Bookmark and Share

VYHRAJ SI NA ROCK MAXU LUXUSNÍ MOTORKÁŘSKOU HELMU od M.C.F. ve Slušovicích

Na okraji Slušovic roste
Na okraji Slušovic, přímo pod čtyřproudou silnicí, vyrostlo před rokem velké motorkářské centrum M.C.F. - Moto-shop. Po vstupu do moderní budovy vás přivítá rozsáhlá prodejna motobot, přileb a dalších motorkářských doplňků. „Srdce každého motorkáře tu musí zaplesat“, říká pan Adam Holý, který sem přijel z Ostravy.
Na dotaz, co jej přivedlo do Slušovic, odpovídá. „Doslechl jsem se, že tu vyrůstá taková „moravská Vrbovka“. Toto úctyhodné srovnání se celorepublikově známým bikecentrem u pražské jižní spojky není daleko o pravdy.
Na rozlehlé prodejní ploše jsou k dostání přilby, boty, oblečení, chrániče a další doplňky všech r renomovaných značek. Během prohlídky či nákupu si můžete pochutnat na pravé italské kávě. Ta hlavní lákadla však teprve čekají. S hlavní prodejnou totiž sousedí showroom motocyklových značek Ducati, Suzuki,TM Racing a Triumph. „Máme taky skutečné skvosty“, ukazuje hrdě pan Ferrari, majitel Moto-shopu na sytě červenou Ducati Panigale. Hned o kousek dál honosně čeká na svého majitele kultovní power cruiser Suzuki Intruder M 1800 R. „Nákupem špičkové motorky však starost nekončí.“, pokračuje šéf obchodu. „Dobrý stroj potřebuje také dobrý servis“. „Naše autorizovaná opravna předních světových značek disponuje tou nejmodernější diagnostikou a technologiemi“, představuje na závěr servis, ve kterém se díky okolní čistotě cítíte spíše jako v nějaké laboratoři.