Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Lyžařské závody o pohár RS Trnava 2012

Pondělí, 05 Březen 2012 15:05 | Zdroj: RS Trnava | Značky Foto, Trnava, Video Bookmark and Share

Foto a video reportáž

Lyžařské závody o pohár RS Trnava 2012
V neděli 4.března 2012 se v našem Ski- areálu uskutečnily tradiční lyžařské závody.
Počasí bylo báječné, sjezdovka přes noc trochu přimrzla a po celý den krásně svítilo slunce, které rozehřívalo už lehce jarní pozitivní náladu a přilákalo velké množství fanoušků.  Ti si užívali pěkný den, úspěchy závodníků i dobroty z nabídky SkiBufetu, grilu a restaurace RS Trnava.
ávod se vydařil, zkušení borci, nadšenci i malí začátečníci si dokázali poradit s měkkým sněhem i tvrdou konkurencí – vždyť letos jsme přivítali rekordních 110 závodníků! V kategorii přípravka (do 10 let) byl nespočet opravdu malých dětí, které se ale nebály vyjet samy nebo s doprovodem na trať a zkusit si, jaké to je prosvištět cílovou čarou, přestože naději na umístění měly mizivou. Zaslouží si ještě dodatečnou pochvalu za odvahu a odhodlání! Zbylým závodníkům pak patří dík za příkladné sportovní chování a trpělivost, protože nadšení malí lyžaři holt nebyli většinou tak rychlí, jako jejich zkušenější kolegové, čímž se závod trochu protáhl.
Vyloženě silná konkurence byla zejména v kategorii mužů, zajímavé časy ale zajely i ženské závodnice. To je výzva pro všechny lyžařky – příští ročník snad budou mužům konkurovat i co do počtu účastnic! Stejně tak to platí i pro kategorii žáků a žákyň, vždyť nedávný závod ZŠ Slušovice u nás ukázal, že dobrých lyžařů je dost i mezi jejich studenty a studentkami.
BABY závodu na cvičné loučce se zúčastnilo asi 20 lyžařských nadějí, každé děťátko bylo odměněno drobností a sladkostmi. Věřte, že většině nebylo víc, jak čtyři roky... Jsou to šikulové.
Naše vřelé poděkování patří všem návštěvníkům a závodníkům za jejich dobrou náladu, kterou přispěli k výborné atmosféře celého sportovního dne!
A rádi bychom také poděkovali našim kamarádům, bez kterých by nebylo možné takové závody vůbec zorganizovat – Jajce, Dandy, Verče, Andree Š., Gábině, Jitce, Lamis, Aleně, Martinovi Č., Dušanovi, Ondrovi Č., Vojtovi, Jindrovi, Radkovi, Pavlovi, Honzovi, Ondrovi J., Rosťovi, a moderátorovi dne Zdenkovi.
Kompletní výsledková listina 
Sponzoři:
Avex SKI www.avexski.cz – půjčovna, servis, prodej lyží a snowboardů, sídlo naproti fotbalového stadionu ve Zlíně, ulice Smetanová
Sportcenstrum Maty www.sportzlin.cz – ve Zlíně na Růmech s širokou nabídkou sportovních aktivit jako jsou zumba, powerplates, spinning, alpinning, fitbox, jóga a další
Fagus www.fagus.cz – výroba a pronájem sanitárních a obytných modulů
Kamiros www.kamiros.cz – velkoobchod s papírenskými výrobky
Pavel Suchomel – velkoobchod s ponožkami a punčochovým zbožím Veselí nad Moravou
RS Trnava – váš partner pro aktivní dovolenou
František Vala – stavební firma, obkladačské práce
.... a spousta dalších drobných sponzorů, kterým děkujeme!

 

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com