Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Letní neděle v Trnavě. Závody ve sjezdu horských kol i novinky pro zimní sezonu

Pondělí, 09 Září 2013 14:13 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Sport, Trnava

Bookmark and Share

Fotoreportáž z části závodu i novinek areálu RS Trnava

Letní neděle v Trnavě. Závody ve sjezdu horských kol i novinky pro zimní sezonu
Pátý díl letošního seriálu Woodbike Series, sjezdu na horských kolech, se uskutečnil v první zářijovou sobotu v areálu rekreačního střediska v Trnavě.

Na startu závodu se sešla skvělá konkurence a o napínavé souboje nebyla nouze. Parádní výkony riderů podpořilo kromě diváků i nádherné, takřka letní počasí. (Výsledky závodu).

Nejen závody však byly v sobotu v Trnavě k vidění. Jako každý rok totiž majitelé areálu připravují nějaké to vylepšení podmínek pro zimní, lyžařskou sezonu. Letošní změny jsou však opravdu rozsáhlé a příznivci lyžování v RS Trnava se opravdu mají na co těšit. Kromě prodloužení celkové délky sjezdovky, zásadních terénních úprav a zkvalitnění dojezdu, je to především zbrusu nový vlek, vystavěný podél stávajícího. Přepravní kapacita se tak v lyžařské sezoně zdvojnásobí. Za zmínku nepochybně stojí i nové prostory půjčovny lyží a dalšího vybavení.

Nezbývá, než se těšit na první sněhovou nadílku a vynikající zázemí  areálu RS Trnava patřičně využít. Nejbližší lyžařské středisko je vzdáleno ze Slušovic či Vizovic čtvrt hodinky jízdy autem.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com