Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Letní neděle v Trnavě. Závody ve sjezdu horských kol i novinky pro zimní sezonu

Pondělí, 09 Září 2013 14:13 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Sport, Trnava Bookmark and Share

Fotoreportáž z části závodu i novinek areálu RS Trnava

Letní neděle v Trnavě. Závody ve sjezdu horských kol i novinky pro zimní sezonu
Pátý díl letošního seriálu Woodbike Series, sjezdu na horských kolech, se uskutečnil v první zářijovou sobotu v areálu rekreačního střediska v Trnavě.

Na startu závodu se sešla skvělá konkurence a o napínavé souboje nebyla nouze. Parádní výkony riderů podpořilo kromě diváků i nádherné, takřka letní počasí. (Výsledky závodu).

Nejen závody však byly v sobotu v Trnavě k vidění. Jako každý rok totiž majitelé areálu připravují nějaké to vylepšení podmínek pro zimní, lyžařskou sezonu. Letošní změny jsou však opravdu rozsáhlé a příznivci lyžování v RS Trnava se opravdu mají na co těšit. Kromě prodloužení celkové délky sjezdovky, zásadních terénních úprav a zkvalitnění dojezdu, je to především zbrusu nový vlek, vystavěný podél stávajícího. Přepravní kapacita se tak v lyžařské sezoně zdvojnásobí. Za zmínku nepochybně stojí i nové prostory půjčovny lyží a dalšího vybavení.

Nezbývá, než se těšit na první sněhovou nadílku a vynikající zázemí  areálu RS Trnava patřičně využít. Nejbližší lyžařské středisko je vzdáleno ze Slušovic či Vizovic čtvrt hodinky jízdy autem.

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com