Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Rekordně početný lampionový průvod prošel Slušovicemi

Neděle, 03 Listopad 2013 19:00 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ + GASTAN | Značky Foto, Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Rekordně početný lampionový průvod prošel Slušovicemi
V pátek 1. listopadu se ve Slušovicích konal lampionový průvod. Sraz byl v 17:30 na náměstí u kostela a již v pět hodin dával shromážděný dav tušit, že letos se dětí, rodičů a prarodičů s lampiony sejde opravdu hodně.

Krátce po půl šesté se vydal průvod ulicí Osvoboditelů směrem k hospůdce u Tonka, aby se pak ulicí Příkrou a malou otočkou na protějším kopci vrátil do centra Slušovic, na sokolskou zahradu.

V cíli průvodu vládla všeobecná spokojenost. „Taková účast tu na průvodu nebývala ani v dobách, kdy byl ještě povinný“, usmívá se starší paní, obyvatelka Slušovic, a popíjí přitom pořadateli připravený punč.  Nejen horký punč, ale i čaj a pro děti připravené balíčky čekaly účastníky průvodu.

Vrcholem večera bylo vystoupení ohňové show skupiny Immortalis, velkolepé show, která v příhodných prostorách večerní sokolské zahrady potěšila dvojnásob. Účastníci průvodu tak viděli v akci plivače ohně, hořící řetězy, tyče, ladné pohyby ohnivých vějířů. To vše doplněno dokonale sehranou choreografií.  Celá akce byla zakončena zábavným soutěžením o drobné laskominy.

Za zdařilý večer patří poděkování pořádajícímu Nadačnímu fondu pro rozvoj a podporu Slušovic, dále městu Slušovice, a samozřejmě slušovickým dobrovolným hasičům, kteří kromě ohňové show zabezpečili také bezpečný průchod průvodu městem.

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com