Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Král David převzal klíč od obce. Hvozdná na týden říší pohádek

Sobota, 04 Květen 2013 21:26 | Zdroj: Magazín ze života obce Hvozdná, Divadlo Hvozdná | Značky Hvozdná

Bookmark and Share

Fotoreportáž zahájení tradiční divadelní přehlídky

Král David převzal klíč od obce. Hvozdná na týden říší pohádek
Je tu rok 2013 a s ním již třináctý ročník HVOZDENSKÉHO MĚŠCE PLNÉHO POHÁDEK! Povědomí o této divadelní přehlídce se každým rokem rozšiřuje do dalších krajů, a tak se nám rok od roku přihlašuje stále více souborů.
Letos se mezi sebou utká souborů sedm. V pondělí se divadlo otevře divákům hned dvakrát. Prvním soutěžním souborem je ZŠ Klíček z Kostelce u Holešova, který nás navštíví již poněkolikáté, a od 11 hodin se u nás nově představí soubor Dětská opera Zlín s pohádkou Broučci. Úterní dopoledne divadlo navštíví nejmenší diváci a Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka z Napajedel.
Doprostřed pohádkového týdne se přimíchal státní svátek. Ten bude přímo premiérový a bude patřit domácím nejmladším divadelníkům. Šmoulí pohádku v režii Aleny Herman tak můžete navštívit od 16 hodin. Čtvrtek bude opět hostit dva soubory, a to již známou a oblíbenou Říši loutek Kroměříž a stálici Ohraďák Vsetín. V pátek bude posledním soutěžním představením Pipi Dlouhá punčocha ve zpracování souboru KUK Kroměříž. Zahájení letošního XIII. ročníku se uskuteční v sobotu 4. května nesoutěžní premiérou pohádky Taneček přes dvě pekla. Na úvod se divákům představil letošní král David Langer, který převzal vládu od našeho starosty, a Hvozdná se tak stane alespoň na chvíli říší pohádek. Jeho vláda bude ukončena za týden 11. května derniérou úspěšné pohádky O spanilé Barunce.
Přijďte se v tento den rozloučit s loňským vítězem naší přehlídky a poblahopřát vítězům tohoto letošního ročníku Hvozdenského měšce plného pohádek. Těšíme se na vás buď přímo v našem divadle při sledování některé z pohádek, či na cestě pohádkovým lesem, která se opět uskuteční v areálu Lovka u rybníka. Ať žijí pohádky a s nimi i naše pohádková obec!

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
KDO Hvozdná a přehlídku Hvozdenský měšec plný pohádek podporují: Zlínský kraj - Fond kultury Zlínského kraje, Obec Hvozdná, IMPROMAT KLIMA spol. s r. o., H+M, Zlín a. s., OXALIS spol. s r. o., RM GAS, s. r. o., Pekárna VEKA s. r. o., Štípa, IT-HELP.CZ s. r. o., ZOD DELTA Štípa, Spectra spol. s r. o., Hospůdka U Janů, TRINITAS, Antonín Březík - Kovoobrábění, INTERNEXT 2000 s. r. o., POLÁŠEK - MNO, s. r. o., E&H Jindřich Šošolík, RS Trnava, PARTNER KLIMA spol. s r. o., KLIMA STAV s. r. o., Pozimos a. s., Rudolf Jelínek a. s., FRUNĚK INOX s. r. o., Stolařství Ivo Juřík, Imago Zlín - velkoplošný tisk, Herman² studio, Tigris, spol. s r. o., VABEX s. r. o., Z STUDIO spol. s r. o., Anežka Machová – LIMEX, TNS SERVIS s. r. o., neo holding a. s. a další. Mediální parneři: Rádio KISS Publikum, Zlínský nočník
Níže program přehlídky ke stažení