Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Koma oslavila 20 let. Železný Zekon roztlačil i kontejner

Pondělí, 24 Září 2012 07:41 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Vizovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Koma oslavila 20 let. Železný Zekon roztlačil i kontejner
Firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION, výrobce kontejnerů a modulárních staveb a významný zaměstnavatel v regionu, oslavila v sobotu 22. září 20 let úspěšné existence.

Při oslavách spojených se dnem otevřených dveří se návštěvníci areálu Komy rozhodně nenudili. Děti čekalo skákadlo či in-line bruslení. Největším lákadlem se však pro malé kluky i holky stalo “malování na kontejnery“. Rodiče si mohli prohlédnout hlavní výrobní halu firmy, kde jim kvalifikovaní odborníci popsali postup výroby i vlastní systém a využití kontejnerů a modulárních systémů. Někteří si pak vyzkoušeli jízdu na polulárních vozízkách segaway.

Vrcholem programu oslav bylo vystoupení valašského siláka Železného Zekona. Při některých jeho číslech běhal mráz po zádech, a když jedna z divaček roztínala na jeho hlavě kalačem dřevěný špalek, někteří se museli otočit. Zekon si také tradičně pochutnal na žiletkách. Nakonec se i s diváky přesunul do výrobní haly, kde rozměrný kontejner na výrobní lince, roztlačil Zekon k úžasu všech železnou tyčí zapřenou o hrudník.

Doba není jednoduchá. Na pracovním trhu míst nedostatek a každý zaměstnavatel, který v boji s krizí a jinými nástrahami trhu obstojí, je pro region nepostradatelným přínosem. Přejme tedy Komě mnoho dalších, stejně zdařilých let fungování.

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com