Kanci už 270 minut nedostali gól!!!

Úterý, 26 Srpen 2014 08:28 | Zdroj: Lukáš Železník, 1. FC Neubuz | Značky 1 FC Neubuz, Neubuz, Sport, Vlčková

Bookmark and Share

Reportáž: 1. FC Neubuz - FC Jaroslavice "B" 6:0 (4:0)

Fotbalisté z Neubuze vyhráli i třetí zápas sezóny a potvrdili tak první místo v tabulce. Kanci se rozjížděli pomalejším tempem a hostující tým z Jaroslavic byl v prvních minutách lepším týmem.
První velkou šanci zápasu domácích neproměnil Hubler, když se krásně uvolnil mezi dvěma obránci. Ale na brankové čáře stihl vykopnout míč směřující do brány jeden z hostujících hráčů. Poté si vypracovaly dvě slibné šance Jaroslavice, ale ani jednou netrefily branku. V patnácté minutě tak udeřili Kanci poprvé. Martin Vrba si zpracoval dlouhý pas od Pavla Machalíčka a levou nohou z 25 metrů nedal brankaři šanci 1:0. Poté se hra domácích uklidnila a začali soupeře v dalších minutách přehrávat. Během tři minut se tak zrodili další dvě branky domácích. Nejprve obránci Jaroslavic neodhadli odkop od gólmana Jakuba Štefka, který podskočili a Michal Pšenka se tak zapsal mezi střelce 2:0. Třetí gól padl po krásné akci na jeden dotek a Zdeněk Zubíček skluzem přidal další gól Kanců 3:0. To však nebylo z první půle všechno. Jakub Štefek našel krásným pasem nabíhajícího Pavla Machalíčka, který následně přízemním centrem nabídl ke skórování Pšenku a ten navýšil skóre na 4:0.

Ve druhém poločase už hra neměla náboj jako v prvním. V 78 minutě, kdy pobyl na hřišti střídající Martin Březík pouhých dvacet minut dostal za oplácení červenou kartu. Jenže byli to opět Kanci z Neubuze, kterým se podařilo skórovat. Deset minut před koncem zavedl míč po lajně Josef Zubíček a našel na malém vápně osamoceného Vrbu 5:0. Zbývající minuty si tak užil také náhradní brankař Michal Kašpárek, kterému uvolnil místo Jakub ,,Canizares´´ Štefek. První moment zápasu Kašpárkovi moc nevyšel, kdy podběhl centr a Machalíček musel zaskakovat na brankové čáře. Následně si však poradil s další střelou Jaroslavic a tak svůj debut v dresu Kanců zvládl. V poslední minutě se podařilo domácím vstřelit ještě jednu branku. Pšenka se uvolnil ve středu hřiště, narazil si s Vrbou a stanovil tak konečný výsledek na 6:0.

1. FC Neubuz - FC Jaroslavice "B" 6:0 (4:0)

Branky: Pšenka a Vrba 3

Sestava 1.FCN: Štefek - Trunkát, J. Zubíček, Vaculík, Machalíček - Hubler, Knápek, Z. Zubíček, Budjač - Pšenka, Vrba, střídali: Vaculka, Drábek, Červenka, Kašpárek, Březík

ČK: Březík (78.)

Diváci: 175

Hodnocení trenérů:, Začátek zápasu se nám moc nevydařil. Postupem času si však kluci začali více věřit na balonu. Vyhrávali osobní souboje. A díky dobré produktivitě se nám podařilo vstřelit branky´´
Příští kolo se Kanci představí opět v domácí aréně, když v neděli hostí tým Lukov „B“ (16:30) .