KANCI ROZRYLI DALŠÍHO SOUPEŘE!

Pondělí, 28 Duben 2014 17:31 | Zdroj: Jakub Štefek, 1. FC Neubuz | Značky 1 FC Neubuz, Neubuz, Sport Bookmark and Share

PASEKY SI VEZOU Z NEUBUZE 12 GÓLŮ! JARNÍ SKÓRE 28:1.

KANCI ROZRYLI DALŠÍHO SOUPEŘE!
Třetí utkání v jarní části sezóny proti sobě postavilo 1. FC Neubuz, která na domácím hřišti přivítala tým SK Paseky "B". Domácí, povzbuzeni faktem, že mají možnost vyhrát soutěž ve svých vlastních rukou, byli na utkání připraveni velmi dobře, což potvrdili od úvodního hvizdu velmi dobře pískajícího rozhodčího Kamila Neubauera i na hřišti.

Oslabení hosté se od začátku zápasu soustředili pouze na defenzivu, ale proti nájezdům, kombinačně hrajících Kanců se dlouho bránit nedokázali. Skóre otevřel Štěpán Králík a po něm se do poločasu dvakrát prosadili Martin Vrba a Jakub Vaculka. Slušná zaplněné hledište si tak mohlo užívat jednou akcí za druhou.

Druhý jmenovaný hned po přestávce zkompletoval hattrick, což nemohl Martin Vrba nechat jen tak a svůj třetí gól v utkání vstřelil po průniku z pravé strany nekompromisním průstřelem brankáře hostí. 

Trenér domácích Martin Rudl využil všechna možná střídání a do hry se tak dostali všichni nominovaní hráči, kteří navíc vůbec nezůstali ve stínu. Na 8:0 zvyšoval táhlou střelou Lukáš Drábek, další dvě branky pak přidal, z marodky se vrátivší kanonýr Michal Pšenka a dvěma zářezy uzavřel účet zápasu mladý talent Josef Sedláček.

Kanci tak poskočili na druhé místo v tabulce, když po třech jarních zápasech mají plný počet bodů a skóre 28:1!

1. FC NEUBUZ - SK PASEKY "B" 12:0 (5:0)

BRANKY: Vrba a Vaculka 3, Pšenka a Sedláček 2, Králík, Drábek

SESTAVA 1. FCN: Štefek - Trunkát, Ševců, Šebesta, Březík - Minařík, Loubal, Králík, Machalíček - Vrba, Vaculka

STŘÍDALI: Pšenka, Sedláček, Červenka, Drábek, Chovanec

ROZHODČÍ: Kamil Neubauer (Malenovice)

DIVÁKŮ: 220