Josef Zíma zazpíval vyprodané sokolovně

Neděle, 06 Duben 2014 08:31 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž – Král české dechovky a princ Radovan ještě nekončí

Josef Zíma zazpíval vyprodané sokolovně
Ve Slušovicích vystoupil v pátek Josef Zíma. Český herec a zpěvák, který za měsíc oslaví 82 let, svým kultivovaným a příjemným vystoupením potěšil převážně seniory nejen ze Slušovic. Vzácnou návštěvu si v Nové sokolovně nenechali ujít občané z mnoha okolních obcí, z Kašavy přijel rovnou autobus.

V průběhu večera zazněly věčně zelené hity. Krásná Hašlerova píseň „Po starých zámeckých schodech“, něžný „Prstýnek“ z pohádky „Princezna se zlatou hvězdou“, Vackova „Cikánka“, či „Písnička pro mámu“.  Závěrem pan Zíma celý sál rozezpíval známou písní Jaromíra Vejvody „Už kamarádi, pomalu stárnem“. 

Zpěvák také ochotně odpovídal na rozličné dotazy z publika. Otázku, která se přímo nabízela, položila paní Holá z Kašavy. „ Jak to děláte, že se pořád udržujete v takové kondici?“ Josef Zíma se zarazil a hned na to se usmál. „Já a v kondici? Vždyť se podívejte, mám obě kolena plechový!“  Svou bezprostředností a skromností si publikum získal. I v šatně při loučení hýřil vtipem a nabídnutou slivovici bez rozpaků přijal.  Král české dechovky a princ Radovan zkrátka ještě nekončí.