Jarní prázdniny na Zlínsku

Čtvrtek, 16 Únor 2012 13:53 | Zdroj: Activitypark Hotel Všemina | Značky Všemina Bookmark and Share

Vyrazte s dětmi na jarní prázdniny mezi 20. a 25. únorem 2012 na Všeminu a prožijte dny plné zážitků. Vaše děti se mohou těšit na nejrůznější soutěže, výtvarné programy – malování na hedvábí či sklo,
skotačit mohou na taneční podložce nebo řádit ve sněhu. Expediční dobrodruhové zdolají lezeckou stěnu. Společně s dětmi svoji šikovnost poměříte během soutěží nebo stolních her.

Relaxace pro dospělé

vesminaPodle programu dáme pozor na vaše děti. Odpočinek naleznete ve wellness nebo relax centru. V rámci balíčku získáte celodenní vstup do bazénu a vířivku na 30 minut zdarma. Pro ty náročnější je připraveno wellness centrum, kde na vás čeká spoustu masáží a relaxačních procedur.

Po dni plném zábavy může vytrávit. O uspokojení vašich chutí se postará náš šéfkuchař a pro děti jsou připravena dětská jídla a zákusky.

Přijeďte na Všeminu a získáte:
  • animační programy pro děti s hlídáním
  • neomezený vstup do vyhřívaného bazénu
  • 30 minut vířivky
  • vsemina10% slevu na masáže a procedury

Cena za celodenní balíček pouze 200 Kč pro rodinu (do dvou dětí)

Balíček platí od 20. do 25. února. Programy pro děti probíhají každý den od 9:30 do 12:00 a od 13:30 do 18:30.

Rezervace balíčku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." rel="noreferrer">'+addy_text22977+'<\/a>'; //-->  nebo na telefonním čísle 577 11 66 11.