Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Ivan Mládek v Zádveřicích. Jožin z bažin na místě činu.

Pondělí, 19 Srpen 2013 07:17 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Fotoreportáž z minifestivalu „Pařba v Zádveřicích“

Ivan Mládek v Zádveřicích. Jožin z bažin na místě činu.
„V písni Jožin z bažin zpíváte: Projížděl jsem dědinou cestou na Vizovice. Jedná se právě o dědinu Zádveřice, kde 17. srpna vystupujete?“ „ Jestli jsou u vás bažiny a jestli u vás bylo JZD, tak zcela jistě.“ odpověděl krátce po příjezdu Ivan Mládek na otázku Zlínského Deníku.

Ivan Mládek se svým Banjo Bandem nezklamal. Naopak ve svých 70-ti letech, po téměř čtyřech desetiletích strávených na pódiu, skvěle bavil i zádveřické publikum, a ještě při odjezdu ze sportovního areálu byl vyprovázen srdečnými ovacemi.

Vydařená „Pařba v Zádveřicích“ však nenabídla jen Ivana Mládka. Program začal již krátce po poledni ukázkou výcviku policejních psů Městské policie ze Zlína. Děti se projížděly na koních a odpoledne vyplnil diskotékou spojenou se soutěžemi Marek Toman z rádia Zlín. Od čtvrté odpolední následovalo vystoupení legendárních zlínských dixielandových JAZZZUBS. Večer pak ve stylu country pokračoval s HAZARDEM a celý program v noci uzavřeli MISTAKE  a ORIENT.

Ivan Mládek byl po koncertu velice milý a k fanouškům vstřícný, několik fotografií na přání naleznete na našem FACEBOOKU zde


SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com