II. Dobročinný bazar

Sobota, 20 Říjen 2012 20:00 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Vizovice Bookmark and Share

II. Dobročinný bazar
Dobročinný obchůdek a poradna Dotek ve spolupráci s Fakultou humanitních studií Univerzity Tomáše Bati pořádá Druhý Dobročinný bazar.
Bazar podpořený Nadací Divoké husy, která přislíbila zdvojnásobit výtěžek akce, se bude konat v budově rektorátu a knihovny Univerzity T. Bati ve Zlíně – Budova U 13 (naproti Kongresového centra) od 13. 11. 2012 do 15. 11. 2012.

„V březnu proběhl ve spolupráci s Univerzitou T. Bati první Dobročinný bazar. Tato dvoudenní akce byla velmi úspěšná. Z výtěžku jsme zakoupily kompenzační pomůcky pro naše uživatele.  Druhý Dobročinný bazar bude probíhat tři dny. Návštěvníci mohou naši organizaci podpořit nejen nákupem zboží, ale také darováním věcí, které budeme moci prodávat ve vizovickém Dobročinném obchůdku. Prodej a sběr věcí bude probíhat 13. a 14. 11. od 9 do 15 hodin a ve čtvrtek 15. 11. od 9 do 13 hodin“, uvedla Veronika Olejníková, koordinátor Dobročinného obchůdku Dotek.

Na akci je zvána krom studentů a zaměstnanců univerzity také široká veřejnost. Přijďte nakoupit dárky, oblečení, knihy, dekorace, výrobky chráněných dílen a dobrovolníků. Přímo na bazaru nám můžete věnovat věci, které jsou stále hezké a Vám už se nehodí. Prosíme, aby věci, které nám darujete, byly moderní, kvalitní, čisté, vyprané, nepoškozené a zdravotně nezávadné. Darovat nám můžete oblečení, doplňky, obuv, šperky, knihy, keramiku, hry a hračky, porcelán, sklo, umělecké předměty, knoflíky, galanterní materiál. Nepřijímáme poškozené, staré věci, spodní prádlo, plavky, nábytek, elektrické spotřebiče, elektroniku, kosmetiku a potraviny.

Výtěžek bazaru bude stejně jako minule věnován obecně prospěšné společnosti Dotek na nákup kompenzačních pomůcek.  Dotek, o.p.s. sídlí ve Vizovicích, kde poskytuje sociální služby především pečovatelskou službu, odlehčovací péči a domácí zdravotní péči seniorům. V případě zájmu navštivte stránky www.pecovatelstvi-dotek.cz nebo www.dobrocinny-obchudek.cz

Podpořit nás můžete již teď libovolným příspěvkem na účet veřejné sbírky pro Dotek č. 2300271637/2010.

Přispět můžete také na sbírkový účet č.  27 000 000/0100, variabilní symbol 378 nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč,  Divoké husy obdrží 27 Kč.  Sbírku pořádá Nadace Divoké husy ve prospěch  II. Dobročinného bazaru.

Těšíme se na Vás!