HOTHESS Mikuláš Rally. Ve Slušovicích už 30. listopadu!

Neděle, 10 Listopad 2019 10:56 | Zdroj: www.rallysprintkopna.cz | Značky Slušovice, Vizovice, Zádveřice Bookmark and Share

HOTHESS Mikuláš Rally. Ve Slušovicích už 30. listopadu!
HOTHESS Mikuláš Rally je každoročně tradičním rozloučením s rallyovou sezonou a v letošním roce slaví jubilejní desáté výročí! Díky nesmírné popularitě tohoto sportu na Valašsku dokonale zapadá do koloritu automobilových soutěží konaných v průběhu celého roku právě v této oblasti.
Svým pojetím, kdy se podnik koná jako zakončení sezony pro závodníky i fanoušky, HOTHESS Mikuláš Rally navazuje na první ročníky oblíbeného Rallysprintu Kopná, který se v prvních letech konal právě v podobném formátu a termínu, jako nyní HOTHESS Mikuláš Rally. Trať soutěže je umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín. 

Ve slušovickém areálu dostihové dráhy bude umístěna servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rally (budova Fagus), hlavní atrakcí ale bude okruhová rychlostní zkouška okolo známé dostihové dráhy. Rally nabídne také klasickou rychlostní zkoušku, která bude vytyčena na známých úsecích v okolí Slušovic.