Všeminění. Tentokrát i se soutěží Vizovický Herkules

Neděle, 22 Červen 2014 14:25 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Vizovice, Všemina Bookmark and Share

Fotoreportáž z dne pro rodiny s dětmi

Všeminění. Tentokrát i se soutěží Vizovický Herkules
Všemina, Vizovice – Den pro rodiny s dětmi uspořádal v předposlední červnovou sobotu Dětský domov a Základní škola ve Vizovicích ve spolupráci s občanským sdružením Žij s úsměvem. Velký dětský den – Všeminění , jak novým slovesem organizátoři akci před lety vtipně pojmenovali, se tentokrát nesl nejen v duchu bohatého programu.

Součástí dne plného zábavy byla letošní rok také unikátní outdoorová kondiční soutěž pro děti z dětských domovů  – VIZOVICKÝ HERKULES.  Návštěvníci akce v areálu Activitypark Hotelu Všemina tak mohli obdivovat opravdové nadšení mladých závodníků. Kolem všeminského jezera se v rámci této soutěže například závodilo se „zraněným“ na nosítkách, křehké dívky srdnatě běhaly s pneumatikou… Trať závodu je zavedla i do přítoku  všeminského jezera, kde po kotníky v blátě a vodě zdolávaly metry outdoorového klání.

Přes poměrně chladné počasí, které mělo do léta daleko, se akce vydařila a do všeminského areálu nakonec dorazily v průběhu odpoledne stovky spokojených malých i velkých návštěvníků.