Hokejový turnaj o Putovní pohár Mikroregionu Slušovicko

Pondělí, 26 Leden 2015 12:07 | Zdroj: Nadační fond pro rozvoj a podporu Slušovic a Mikroregion Slušovicko | Značky Březová, Dešná, Hrobice, Hvozdná, Kašava, Neubuz, Ostrata, Podkopná Lhota, Slušovice, Trnava, Veselá, Všemina

Bookmark and Share

AKTUALIZOVÁNO - Informace o 1. ročníku velké sportovní akce

Hokejový  turnaj o Putovní pohár Mikroregionu Slušovicko
Na závěr března připravil Nadační fond pro rozvoj a podporu Slušovic ve spolupráci s Mikroregionem Slušovicko „Hokejový  turnaj o Putovní pohár Mikroregionu Slušovicko“.   Turnaj je určen pro obce tohoto mikroregionu. Jsou to Všemina, Neubuz, Ostrata, Hvozdná, Slušovice, Březová, Hrobice, Trnava, Podkopná Lhota, Kašava, Veselá, Dešná.
Zájemci ze Slušovic, kteří mají zájem reprezentovat hokejový tým Slušovic, se mohou přihlásit na tel 777 214 027 p. Novák, nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zájemci o reprezentaci své obce z dalších jedenácti obcí Mikroregionu Slušovicko nechť se hlásí u svých starostů. Ti jsou s turnajem obeznámeni. Děkujeme.

Informace pro fanoušky z jednotlivých obcí přineseme po uzávěrce jednotlivých mančaftů.
PRAVIDLA HOKEJOVÉHO TURNAJE ke stažení zde. Přihláška na Hokejový turnaj ke stažení zde.

PRAVIDLA HOKEJOVÉHO TURNAJE

Název:                        Hokejový turnaj o Putovní pohár Mikroregionu Slušovicko

Pořadatel:                 Nadační fond pro rozvoj a podporu Slušovic ve spolupráci s Mikroregionem Slušovicko

Místo a datum :      Zlín, PSG Aréna, dne  28. 3. 2015  od 8.00 do 17.00 hodin

Určeno pro obce mikroregionu Slušovicko:Všemina,  Neubuz,Ostrata,Hvozdná,Slušovice,Březová,Hrobice,Trnava,Podkopná Lhota,Kašava,Veselá,Dešná

Pravidla pro účast na turnaji a pravidla hry:

1)             V turnaji bude každou obec zastupovat pouze jeden tým, složený maximálně z 20 hráčů, 2 brankářů, trenéra a asistenta. Tým je povinen pevně určit osobu trenéra, ke komunikaci s pořadatelem a předávání informací hráčům týmu.  

2)             Hráči musí mít trvalé bydliště v dané obci. Obec musí reprezentovat pouze amatéři, kteří se nikdy nevěnovali aktivní hokejové kariéře, a to ani v mládežnických oddílech. Porušení těchto pravidel znamená diskvalifikaci celého týmu. Obcím, které nebudou disponovat hráčem na postu brankáře, bude povolena účast hráče z jiné obce nebo města, tento hráč bude zastávat pouze funkci brankáře a musí být amatér.

3)             Obce, které nebudou mít dostatečný počet hráčů pro tým, se můžou sloučit. Povoleno je sloučení pouze dvou obcí mikroregionu do jednoho týmu.

4)             Každý tým bude mít své dresy s čísly a jmenovitou soupisku hráčů a trenérů. Soupiska hráčů slouží jako přihláška a musí být odevzdána nejpozději do 1. 3. 2015. Tato soupiska hráčů může být do začátku turnaje upravena nebo doplněna.

5)              Vklad, startovné každého týmu (obce), bude upřesněn podle počtu přihlášených obcí (odhadovaná výše vkladu přibližně 5 500 Kč).

6)             Hráči budou ke hře vybaveni minimálně chrániči nohou, rukou, helmou a rukavicemi. Každý hráč se soutěže účastní na vlastní nebezpečí.

7)             Pro zápasy platí pravidla jako pro profesionální hokejové utkání, ofsajdy, zakázané uvolnění atd.

8)             Utkání bude rozhodovat profesionální arbitr. Nepovoluje se tzv. tvrdá hra do těla,hrubost,narážení na mantinel, a to v žádných případech. Při porušení pravidel má rozhodčí právo udělovat 2 minutové tresty za fauly. Nadávky a provokace se trestají 10minutovým trestem, za opakované porušení pravidel bude hráč vyloučen do konce utkání bez možnosti vrácení se do hry.

9)             Hraje se dvakrát 15minut,  každý tým s každým. Pak následuje hra o umístění –finále. V případě nerozhodného výsledku budou následovat nájezdy (3).

10)          Vítězný tým získá putovní pohár se štítkem vítězné obce. Pohár bude předán statutárnímu zástupci obce vítězného týmu na slavnostním vyhlášení výsledků turnaje. Obec bude mít putovní pohár v opatrovnictví po celý rok do dalšího ročníku soutěže. Týmům umístěným na 1., 2. a 3.místě bude předán pohár a diplom.  Dále bude oceněn nejlepší brankář,střelec,hráč turnaje (poháry), popř. věcná cena.

11)          Všichni hráči všech týmů se zavazují zúčastnit slavnostního vyhlášení, které proběhne 2hodiny po finálovém utkání v restauraci Veselanka na Veselé. Zde bude zajištěn kulturní program s občerstvením.

12)          Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel (např. délka herní doby, rozlosování do skupin v závislosti na počtu přihlášených týmů, atd.).

PRAVIDLA HOKEJOVÉHO TURNAJE ke stažení zde. Přihláška na Hokejový turnaj ke stažení zde.