Havárie maďarské posádky mezi historiky

Sobota, 01 Září 2012 18:44 | Zdroj: Roman Ordelt tiskový mluvčí Barum Czech Rally Zlín | Značky Hvozdná, Slušovice, Sport, Vizovice, Zádveřice Bookmark and Share

Flash info k události na slušovickém okruhu

Havárie maďarské posádky mezi historiky
Při vložené soutěži Star Rally Historic došlo během rychlostní zkoušky 4 Slušovice v čase 15:35 hodin k následující události: maďarská posádka se startovním číslem H4 Attila Notheisz, Attila Zoltán na voze Lancia Delta HF Integrale vyjela mimo trať, trefila prodejní stánek a srazila jednu divačku, shodou okolností maďarské národnosti.
„U zraněné šestadvacetileté dívky předpokládáme vnitřní zranění a následoval převoz sanitkou k dalšímu vyšetření do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Předběžně se jedná o zranění středního rázu,“ uvedl MUDr. Lubomír Nečas, hlavní lékař Barum Czech Rally Zlín.Při rychlostní zkoušce číslo 5 Pindula v rámci Barum Czech Rally Zlín havarovala posádka se startovním číslem 106 Miroslav Fišer, Hynek Středa na voze Dacia Logan. Vůz vyletěl z tratě a jezdec byl krátce v bezvědomí. „Při prvním ošetření lékařem nebylo patrné u jezdce žádné zranění, nicméně byl převezen do zlínské nemocnice k podrobnému vyšetření,“ upřesnil hlavní lékař soutěže.