Fresh nakupování v plném proudu

Neděle, 02 Říjen 2016 15:58 | Zdroj: www.freshnakup.cz komerční sdělení | Značky Slušovice, Vizovice Bookmark and Share

Čím dál více zákazníků využívá moderní a praktickou službu nakupování potravin přes internet. Je tomu tak i u nás v regionu, kde již druhým rokem působí Fresh nákup. Svým zákazníkům ve Zlíně, Slušovicích, Vizovicích a okolí prostřednictvím e-shopu na stránkách www.freshnakup.cz nabízí produkty od místních výrobců.

Z pohodlí domova mohou lidé nakoupit kvalitní zeleninu, ovoce, mléčné výrobky, pečivo a další zboží. Základním a nejoblíbenějším produktem stále zůstávají farmářské bedýnky, v nichž „bedýnkáři“ dostávají aktuální čerstvou zeleninu a ovoce dle ročního období.

Zájemci mohou využít také již pravidelného dovozu, aniž by museli nakupovat pokaždé na internetu. Fresh nákup totiž přijede automaticky vždy ve čtvrtek k nim domů.

V letošním roce přibylo v nabídce čerstvé vepřové a hovězí maso, které si zákazníci velmi oblíbili.

Fresh nákup spojuje hned několik výhod najednou. Nejenže ušetří čas strávený na nákupech v supermarketu, ale zajistí rovněž suroviny ve vysoké kvalitě a od místních výrobců, které tímto způsobem podpoří v jejich činnosti.  V této chvíli je v nabídce dosud nejvíce druhů zeleniny letošní sezóny. Stačí jen si vybrat.

Naplňte si svou FARMÁŘOVU BEDÝNKU ještě dnes na e-shopu www.freshnakup.cz