Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

František Čuba uspořádal ve Zlíně mezinárodní konferenci

Pátek, 04 Květen 2012 12:52 | Zdroj: Parlamnentní listy, Foto Horní Podřevnicko.cz

Bookmark and Share

Fotoreportáž, Aktualizováno - Video-reportáž TV Slovácko

František Čuba uspořádal ve Zlíně mezinárodní konferenci
Párky bez masa, atrapy ze supermarketů, prošlé potraviny z ciziny. To zbude na českém jídelníčku v případě, že se nezlepší situace v tuzemském zemědělství. Vždyť dnes je velká část polí oseta řepkou anebo solárními panely a to jíst nelze. Takové je poselství z konference ve Zlíně, na níž měl hlavní slovo hospodář ze Slušovic František Čuba.
Sedlák to nikdy neměl lehké. Stála proti němu sucha a nejen ta. Dnes je to ale mnohem horší. Bojuje totiž s byrokracií Evropské unie a s tupostí. To byla první slova konference z úst hejtmana Zlínského kraje a vystudovaného veterináře Stanislava Mišáka z ČSSD. „Ty párky můžete i na Velký pátek, protože tam stejně žádné maso není,“ zmínil slova prý klobúckého faráře. Některé potraviny v supermarketech pak označil za atrapy s tím, že by lidé měli kupovat potraviny od tuzemských zemědělců. Tím odstartovala konference Zemědělství pro příští dvacetiletí.
Celý článek na Parlamentní listy.cz

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com