Rodičovský večírek ve Slušovicích ovládla Addams Family ze Všeminy

Neděle, 04 Únor 2018 18:21 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz Bookmark and Share

Fotoreportáž

Fester a Morticia ze slavného amerického komediálního hororu zvítězili ve volbě nejlepší masky Večírku Klubu rodičů při ZŠ Slušovice, který se v sobotu 3. února konal v Nové Sokolovně. Jak už titulek napovídá, letošní událost se nesla v duchu tématu velkých filmových postav!

Na druhém místě pořadí masek se umístil kouzelně vyvedený Joker, pomyslný bronz brala nerozlučná dvojice králíků z klobouku Bob a Bobek. „I s manželem máme rádi recesi,“ vysvětlila portálu Horní Podřevnicko Lucka Ježíková majitelka kosmetického salonu a studia tělových rituálů ve Všemině, převlečená za tajemnou Morticii Addams. „Tohoto rodičovského večírku jsme se zúčastnili poprvé, máme velkou radost nejen z vítězství a ceny v podobě láhve dobré whisky, ale i z atmosféry tady kolem. Mnoho z filmových postav je skutečně podařených a poznáte je na první pohled,“ dodala. 

Atmosféra akce byla opravdu zábavná, o což se postaral nejen DJ Březík, každoroční sázka na jistotu, ale i taneční vystoupení dětí ze slušovické ZŠ.  Svým číslem v programu se v průběhu večera blýskla také Míša Kurtinová, Mistryně Evropy ze Slušovic. Její sestava sportovního aerobiku, při které chvílemi porušovala fyzikální zákony, získala také zasloužený aplaus.