Olga Lounová se vrátila. Tentokrát jako šperk plesu nadačního fondu

Neděle, 18 Únor 2018 17:08 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Neubuz, Slušovice, Trnava Bookmark and Share

Fotoreportáž

Po dvou letech (více o vánočním koncertu 2015 zde) se zpěvačka Olga Lounová vrátila na pódium slušovické Nové sokolovny. Druhý ples nadačního fondu vyzdobila nejen svým vystoupením, při kterém ukázala, že je pro pódium doslova zrozená, ale i srdečným průvodním slovem i vytrvalou účastí mezi samotnými hosty.

Focus, rocková parta kolem zpěváka Pavla Langera svým typickým projevem napříč hudebními žánry bavila stejně jako loni, při prvním ročníku plesu Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic. Znamenitými pak byla čísla v podání Orientálních tanců Jana, i kadet Tria, jenž se při neúčasti jedné z protagonistek operativně změnilo v duo. Mistryně Evropy v aerobiku, které mimo jiné podporuje také slušovická nadace pod vedením Antonína Nováka, ovšem i tak přesvědčily, že jim titul náleží právem.  

Závěrečný bod programu, opět v režii v tu chvíli moderátorky Olgy Lounové patřil vyhlášení tomboly, která je na plese Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic opravdu velmi atraktivní. Vždyť kdo by netoužil odjet domů třeba na zbrusu novém značkovém skútru či s výkonnou travní sekačkou. A tak se s napětím čekalo až Olga vytáhne vítězný losovací lístek. „Výhercem tomboly se stává majitel losu číslo 137,“ byla její poslední věta večera. Panu Tomáši Vyvlečkovi z Trnavy, novému majiteli krásného skútru Maxon, srdečně blahopřejeme.