Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Nedělní Bílá Hlína. Mraky se rozestoupily, dětský den mohl začít

Pondělí, 03 Červen 2013 08:30 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Neubuz, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž ze slušovického letiště

Nedělní Bílá Hlína. Mraky se rozestoupily, dětský den mohl začít
Sázka ne nedělní termín se organizátorům z letiště Bílá Hlína ve Slušovicích vyplatila. Souběžně s konáním dětského a aviatického dne totiž přestalo pršet. Pestrý zábavný program ozdobený špičkovými výkony akrobacie v modelovém létání, či ukázkami letů ULL, vírníku a padákových kluzáků přišly shlédnout stovky dětských i dospělých návštěvníků.
Děti soutěžily o ceny, radost jim udělala také jízda na koni i s indiánským náčelníkem. Perfektní připravenost na zásah předvedli mladí hasiči z Neubuzi. Tradičně tu nechyběl Aleš Vajďák se svými AligatorAVS čtyřkolkami. „ Počasí nám tentokrát přálo, a jsme rádi, že jsme v nádherném prostředí letiště mohli uvítat tolik spokojených návštěvníků“, sdělil portálu na závěr dne (kdy opět začalo pršet) jeden z organizátorů a provozovatel letiště Jindřich Polepil. „ Již nyní připravujeme 2. ročník gulášfestu na letišti, tentokrát v novém formátu“, prozradil nakonec pořadatel.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com