1. ročník Vizovského „Srandamače“ ovládli Dědci. Zazněla i hymna Champions League!

Pondělí, 16 Září 2019 09:57 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz; foto finále a vyhlášení Jakub Marcoň www.krutov,cz | Značky Vizovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Druhou zářijovou sobotu se na půdě areálu SK Vizovice uskutečnil 1. ročník amatérského fotbalového Srandamače, který už od začátku sliboval velmi vyrovnané zápasy. Nástup jednotlivých týmů a úvodní slovo ozdobila krátce po osmé ranní také znělka Ligy Mistrů!

Prvního ročníku sportovní akce se účastnily týmy: Rally bar club, Hawai herna bar, Pánský klub, Hasiči Vizovice, FC Nerez a SK Dědci. Zápasy v základní hrací době se hrály v délce 1x 15 min a ve vyřazovací ply off 1x10minut. Všechny týmy podaly perfektní bojovné výkony jak v části základní, tak potom i první čtyři týmy ve vyřazovací části play off. Do vyřazovacích zápasů se nakonec probojovaly týmy: Rally bar club, Pánský klub, FC Nerez a SK Dědci. Únava hráčů po základní části byla znát, o to víc bojovali a snažili se dosáhnout co nejlepšího umístění. Do finálového mače se probojovaly mužstva Rally bar club a SK Dědci. Od začátku zápasu bylo jasné, že oba manšafty mají chuť zvítězit. Po nerozhodném stavu 0:0 následovaly penalty. Diváci viděli v penaltovém rozstřelu pouze jeden gól z kopaček mužstva SK Dědci a o vítězi bylo rozhodnuto.

Konečné pořadí mužstev 1. ročníku fotbalového Srandamače:

  1. SK Dědci
  2. Rally bar club
  3. FC Nerez
  4. Pánský klub
  5. Hawai herna bar
  6. Hasiči Vizovice

SK Vizovice děkuje všem týmům za krásné a bojovné fotbalové zážitky také sponzorům Rally bar club, Hawai herna bar, Sk Dědci, Masný průmysl Krásno, divákům za povzbuzování týmů a bude se těšit na případný 2. ročník.

Tomáš Fojtů, předseda SK Vizovice.

inzerce

BYTY FRYŠTÁK - Váš budoucí domov

Etapa I: domy A, B, C K K dispozici 31% bytů 

Výstavba bytových domů ve Fryštáku je realizována v klidové lokalitě Fryšták – Horní Ves a proběhne ve 3. etapách vždy po 3 bytových domech. Ve všech domech bude 14 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk s terasou nebo balkonem. Město Fryšták si developer H + M Zlín a.s. vybral jako atraktivní díky 8 km vzdálenosti od krajského města Zlín a kompletní občanské vybavenosti.