Inzerce
DomůNovinkyFotbalový víkend v regionu: Žáci - Vizovice - Slušovice 2:1 (2:0)

Fotbalový víkend v regionu: Žáci – Vizovice – Slušovice 2:1 (2:0)

Fotoreportáž z velké fotbalové bitvy ve Vizovicích

Los okresního přeboru starších žáků svedl v neděli ke vzájemnému utkání žákovská družstva SK Vizovice a FC Slušovice. Z výsledkové tabulky bylo zřejmé, že to bude utkání vyrovnané a velmi zajímavé. Také tomu tak bylo.

Hosté přijeli s přáním odčinit podzimí prohru na vlastním hřišti 1:8 a podle toho také vstoupili do utkání. Hráči FC Slušovice byli 20 minut lepším týmem, nicméně ve 26.minutě po ideální přihrávce Zuzky Fojtů proběhl obranou hostí nejlepší domácí střelec Jakub Řepa a domácí vedli 1:0. Než se z tohoto šoku hosté vzpamatovali naběhl si za obranu Filip Kalenda a nekompromisně zavěsil – 2:0.

Do 2. poločasu přišli hosté – kupodivu za přihlížení rozhodčího – až po 20-ti minutách, aby svoji přestávkovou poradu-jak otočit výsledek – začali naplňovali v praxi. Netrvalo dlouho a Slušovjané po krásné přímočaré a fotbalové akci snížili Bednaříkem na 2:1. Rozpoutal se boj plný soubojů – na jedné straně pevná obrana domácích a na druhé straně chytrá kombinační hra hostí ze Slušovic. Domácí se zatáhli a čekali na brejkové situace, které přišly v podobě samostatných nájezdů domácích útočníků. Hostující brankář Honza Bahula však hosty podržel mj. i při nádherných střelách domácích hráčů Libora Punčocháře a Martina Pšenčíka a tak utkání skončilo vítězstvím domácích SK Vizovice.

Nejlepšími hráči byli u hostí brankář Bahula a útočník Bednařík – u domácí je nutné vyzdvihnout celý kolektiv, který svoje druhé jarní vítězství doslova vydřel.

Vizovice – Slušovice 2:1 (2:0), Rozhodčí: Mikeska Jaroslav, STŘELCI: 20. Řepa Jakub, 26. Kalenda Filip – 56. Bednařík Adam
Sestava SK Vizovice: Mader Matěj, Punčochář Libor [K], Sedlářová Iveta, Řepa Jakub, Kalenda Filip, Koňařík Adam, Holý Tomáš, Molek Lukáš, Pšenčík Martin, Šeliga Daniel, Moravec Jindřich Náhradníci: Mudrák Ivo, Fojtů Zuzana, Zahradníček Tadeáš, Závěšická Natálie, Pšenčík Matěj, Karol Martin, Melichařík Ondřej
Sestava FC Slušovice z.s.: Bahula Jan, Pšenčík Matěj, Brhel Tomáš, Hargaš Filip, Čala Erik [K], Chrastina Jakub, Krejčí Tadeáš, Divoka Pavel, Bednařík Adam, Trunkát Viktor Náhradníci: Matulík Jan, Pastrňák Samuel, Juřík Miroslav, Trnečka Jaroslav