Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Nedělní trnkobraní. Program Města Vizovice a Kulturního domu jako třešnička na dortu

Pondělí, 26 Srpen 2013 16:44 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - TOMÁŠ ŠEVČÍK | Značky Foto, Vizovice

Bookmark and Share

Nedělní trnkobraní. Program Města Vizovice a Kulturního domu jako třešnička na dortu
Vizovické Trnkobraní 2013 vyvrcholilo v neděli již osmým ročníkem Folklórního a dechového festivalu. Jako nedílnou součást nedělního programu jej za vizovickou sokolovnou každoročně pořádá Město Vizovice ve spolupráci s Domem kultury.

Záštitu nad nedělním festivalem převzal Zlínský kraj, a hejtman Stanislav Mišák přijel účastníky i publikum osobně přestavit.  

Pestrý program, který byl letos zaměřený tak, aby si v něm každá generace našla to své, se musel líbit. „Zdejší festival navštěvuji každý rok. Chodím sem fandit mladší setře, která tančí ve Vizovjánku“ sdělil portálu Tomáš Ševčík z Vizovic, dlouhovlasý muž, který jako profesionální fotograf tuto akci zároveň pravidelně dokumentuje.

Kromě folklorních souborů a cimbálových muzik, jako jsou například Miklovci, Vlčnovjan, děti z DDM Zvonek a hostujících folklórních souborů ze Srbska a Turecka, na pódiu zahrály i kapely The Beatles Revival či Jiří Schelinger Revival.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com