Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Fleret zahájil výstavu k 30-tinám kapely v akustické sestavě

Úterý, 03 Prosinec 2013 18:22 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Foto a video-reportáž z Domu kultury ve Vizovicích

Fleret zahájil výstavu k 30-tinám kapely v akustické sestavě
Výstava, která byla zahájena minikoncertem Fleretu v akustické sestavě, a kterou uvedl valašský mistr, přítel Fleretů „kmocháček“ Vladislav Jurčák, završuje oslavy třicátého výročí vzniku této folkrockové skupiny.
Desítky velkoformátových fotografií v expozici Informačního centra Domu kultury ve Vizovicích mapují dlouholetou historii Fleretu, a to od úplných začátků, přes úspěchy na Portách, spolupráci s Jarmilou Šulákovou, až po čerstvou současnost.

V průběhu večera přesvědčili Zdeněk "Hrach" Hrachový, Stanislav "Stáňa" Bartošík i David Filák fanoušky, že zvučící techniku k dobrému výkonu nepotřebují. Publikum bylo z hitů Večer křupavých srdíček, Zafůkané, Vizovice či Kurnik šopa tož to né, podaných v akustickém kabátě, nadšené. Došlo i na další klasiku v podobě Ej trnečko trnečko a Šak máte nalété. V předvánočním čase potěšili Flereti přítomné vlastní verzí koledy Na Vánoce dlůhé noce. Videa všech skladeb zde.
V průběhu večera došlo také k slavnostnímu aktu – křestu zbrusu nové knihy Umělci na šňůře, knihy která popisuje historii kapely a kterou napsal mladý kulturní žurnalista a inspicient Městského divadla Zlín Jakub Malovaný.
Výstavu v info-centru v Kulturního domu ve Vizovicích můžete shlédnout až do 21. prosince

SlideshowFx: Album not found
Message: <!DOCTYPE html> <html lang=en> <meta charset=utf-8> <meta name=viewport content="initial-scale=1, minimum-scale=1, width=device-width"> <title>Error 404 (Not Found)!!1</title> <style> *{margin:0;padding:0}html,code{font:15px/22px arial,sans-serif}html{background:#fff;color:#222;padding:15px}body{margin:7% auto 0;max-width:390px;min-height:180px;padding:30px 0 15px}* > body{background:url(//www.google.com/images/errors/robot.png) 100% 5px no-repeat;padding-right:205px}p{margin:11px 0 22px;overflow:hidden}ins{color:#777;text-decoration:none}a img{border:0}@media screen and (max-width:772px){body{background:none;margin-top:0;max-width:none;padding-right:0}}#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;margin-left:-5px}@media only screen and (min-resolution:192dpi){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat 0% 0%/100% 100%;-moz-border-image:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) 0}}@media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio:2){#logo{background:url(//www.google.com/images/branding/googlelogo/2x/googlelogo_color_150x54dp.png) no-repeat;-webkit-background-size:100% 100%}}#logo{display:inline-block;height:54px;width:150px} </style> <a href=//www.google.com/><span id=logo aria-label=Google></span></a> <p><b>404.</b> <ins>That’s an error.</ins> <p>The requested URL <code>/data/feed/api/user/HorniPodrevnicko.cz?thumbsize=200c</code> was not found on this server. <ins>That’s all we know.</ins>

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Video