Fashion show Dotek: "móda, která pomáhá"

Pátek, 07 Únor 2014 06:44 | Zdroj: Iva Honzková manažerka projektu Fashion show Dotek tel. 736 778 206 | Značky Vizovice Bookmark and Share

Na další ročník charitativní akce zve vizovický DOTEK

Fashion show Dotek:
Můžete se těšit na příjemný večer s nádechem origami, který se uskuteční dne 20. března 2014 v prostorách Baťova institutu 14/15 ve Zlíně. Hlavním bodem večera je charitativní dražba modelů šatů, které pro Vás šijí módní návrhářky Designu oděvu Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Je pro Vás připraven originální program, bohatý raut a celým večerem Vás provede známý moderátor Roman Pastorek.

Záštitu nad charitativním večerem převzala Mrg. Zuzana Štalmachová místostarostka města Vizovic a paní PhDr. Karolína Maloň Friedlová jednatelka Institutu Bazální stimulace a uznávaná mezinárodní lektorka, patronka společnosti Dotek, o.p.s.

Komu Vaším příspěvkem pomůžete?

Výtěžek z tohoto večera poputuje do neziskové organizace Centrum zdravotní a sociální pomoci Dotek ve Vizovicích, která se stará o seniory a klienty s Alzheimerovou chorobou. Vydražená částka bude zdvojnásobena nadací Divoké husy a použita na koupi kompenzačních pomůcek pro seniory a pro zpříjemnění života klientů v rodinách.

Proč přijít právě na tuto akci?

Protože jsme nadšení studenti, kteří chtějí pomáhat. V loňském roce jsme vybrali 17 130,- Kč a věříme, že letos to může být ještě lepší. Bez Vás to ale nedokážeme.

Rádi byste si zakoupili vstupenku?

Skvělé. Možnost zakoupení vstupenek bude od 1. března 2014 na Městském úřadě ve Vizovicích či v budově Doteku. Pro hosty ze Zlína je možnost koupit vstupenky od března na Městském úřadě ve Zlíně, v časech publikovaných na facebookových stránkách projektu či případně kontaktujte manažerku projektu Ivu Honzkovou.

Zajímají Vás bližší informace?

Pravidelně aktualizujeme facebook.com/FashionShowDotek, kde naleznete všechny potřebné informace.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast. V případě dotazů se na mne neváhejte kdykoliv obrátit.