Emaxxs.cz je kreativní internetový obchůdek ve Hvozdné. Jedinečný, originální a s duší

Středa, 16 Březen 2016 07:25 | Zdroj: Komerční sdělení - Leona Kučerová, majitelka eMaxxs.cz | Značky Hvozdná

Bookmark and Share

Mnoho lidí si pokládá otázku, proč zrovna eMaxxs.cz?  Kdo je to eMaxxs? Na začátku bylo slovo...Maxxs

Náš Maxxs, který dělal nejlepší pizzu v okolí a dal jméno restauraci Maxx´s pizza & burger. Proč zde uvádím informace o této restauraci?  Protože mnoho zákazníků již eMaxxs.cz zná díky Maxx´s pizza & burger. Restaurace měla bohatou nabídku nejen jídel, ale i různých italských produktů a proto jsme se rozhodli, že se podělíme o produkty i s lidmi v ČR. Vznikl eshop, který umožnil zákazníkům pochutnat si na pravých italských pochutinách po celé ČR, ale nakonec i SR. Byli jsme velice překvapeni, jaký to obchod měl úspěch, bohužel zboží bylo možno dovážet jen v zimních měsících.Co, ale s obchodem po zbytek roku?

Restaurace byla uzavřena, aby se náš Maxxs mohl na plno věnovat novému projektu Courierforyou.cz, který eMaxxsu zajišťuje rozvoz objednávek po Zlíně a okolí, rozhodli jsme se, že začneme prodávat to, co nám jde nejlépe a co mne konkrétně nejvíce baví. Oslovila jsem své nejbližší přítelkyně, které mají srdce na svém místě a mají stejný smysl pro kreativitu jako já. Rozjela se výroba výrobků, která potěší a hlavně se jedná o věci, které jsou velice praktické. V průběhu přípravy Emaxxsu jsme zjistili, že o výrobky je veliký zájem, ale ruce na výrobu nám chyběly a tak jsem oslovila dvě kamarádky, které se s radostí zapojily do projektu a umožnili nám rychlejší a kreativnější výrobu výrobků. Po několika měsících byla první fáze hotova a mohly jsme se pustit do další.

"Nabídnout příležitost. Nejen zdravým maminkám, ale i nemocným i handicapovaným lidem"

A to je základní kámen eMaxxsu: Lidskost.

Kolem nás v celé ČR je obrovský problém, aby ženy, které mají doma děti, bez možnosti hlídání, měly šanci pracovat. Nikdo ženu s dítětem, dětmi nedejbože nemocným bez hlídání, nezaměstná. Chápu, sama mám velice nemocné děti a manžela neustále v práci a nikoho, kdo by pomohl. A nejsem sama, proto jsme se rozhodli do projektu jít. Nabídnout příležitost. Nejen zdravým maminkám i nemocným i handicapovaným lidem, jako je jedna z mých přítelkyň. A když jí chybí část těla, dokáže vytvářet, tak neuvěřitelné věci a s takovou láskou, že by jí zdravý člověk mohl závidět. I když už nemůže, bojuje dál a dál-je prostě úžasná. Všechny mé kolegyně jsou skvělé osoby, nejen z Moravy, ale i z Čech. Světe div se, Moravačky a Češky spolu a jak nám to klape. eMaxxs se stal skupinkou úžasných lidí, kteří tvoří výrobky a nechávají přitom nejen NĚCO, ale kus sebe. Každý výrobek je originál a neexistuje žádná kopie.

"Rozhodli jsme s eMaxxem podpořit i postižené děti. Naše podpora je zaměřena na zviditelnění příběhu konkrétních z nejmladší generace "

Jelikož jsem zapojena i do kolektivu rodičů s postiženými dětmi a moje kolegyně se i angažuje v charitě-vtipné že, pomáhají hlavně ti, co sami potřebují pomoci, rozhodli jsme s eMaxxem podpořit i postižené děti. Naše podpora je zaměřena na zviditelnění příběhu konkrétních dětí. Nejde jen o finanční pomoc, ale tyto děti potřebují i pomoc jinou a právě to je naším cílem, najít lidi, kteří by mohli pomoci i jinak. Rodiče nemocných dětí kolikrát nemají možnost právní porady, motají se v sociální stránce českého státu a diagnózách svých dětí. Znalci aniž by děti fyzicky viděli, dávají různá stanoviska a posudky na základě tabulek a díky takovému přístupu, mnoho rodičů nedosáhne na pomoc, kterou třeba jeho lékař doporučí. To co se děje v ČR nemá obdoby a je to velice smutné…ale máme naději.

Plánujeme podporu i jinak nemocných dětí, formu sběrných termínů a závozu oblečení a potřeb. Upozorňuji, že nepodporujeme imigranty a není to kvůli barvě pleti, ale protože na české nemocné děti náš stát zapomíná-nebo úředníci-politici? Asi proto, že je to pro ně nevýhodné…doufáme, a věříme v lepší budoucnost, protože ji naše děti potřebují.

Leona Kučerová, majitelka eMaxxs.cz