Emaxxs ze Hvozdné. S Klokánkem na jedné cestě

Středa, 01 Červen 2016 03:16 | Zdroj: EMAXXS.CZ | Značky Hvozdná Bookmark and Share

A jsme zde zase… Hvozdenský EMAXXS.CZ od 1. 6. 2016 je spuštěn prodej výrobků, které jsou určené na pomoc Fondu ohrožených dětí – Klokánku. Výrobky neustále doplňujeme a vyrábíme nové a nové.

Výrobky neustále doplňujeme a vyrábíme nové a nové. Věříme, že udělají radost nejen vám, ale hlavně částka, kterou nákupem FOD získá, pomůže potřebným. Protože děti jsou naše budoucnost. Pokud se chceme my cítit ve stáří dobře, musíme začít tím, že budeme podporovat budoucnost a tím jsou nejen naše děti, ale také děti, které neměly to štěstí a rodiče nemají, nebo rodiče je nechtějí či nemohou své děti zabezpečit. Nikdo z nás nikdy neví, co se může stát nám, rodičům a jednou třeba naše děti budou potřebovat pomoci, takže naše pomoc směřuje i tímto směrem a jsme rádi, že se můžeme podílet na něčem, co stojí za to.

Na našich stránkách Emaxxs.cz aktualizujeme informace pro rodiče a děti postižené, nemocné a ADHD či PAS apod. Snažíme zprostředkovávat a pomáhat i v tomto směru. Doufáme, že tím pomůžeme jak nemocným, tak zdravým, kteří ani mnohokrát o těchto problémech nevědí, jelikož jich osobně se netýkají, naštěstí. Mohou se naším prostřednictvím seznámit a získat více informací.

Emaxxs.cz je zde, aby pomáhal a přitom tvořil něco krásného, praktického a užitečného…budeme rádi, když se zapojíte i vy…děkujeme všem.

Leona Kučerová