Státní svátek ve Slušovicích ozdobí "Velká Slušovická" i "Legendy se vrací "

Pondělí, 21 Říjen 2013 09:22 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ, Text Mgr. Zdeněk Karlach Občanské sdružení DOSTIHY SLUŠOVICE, o.s. | Značky Slušovice Bookmark and Share

Dostihy vyvrcholí koncertem skupiny LEGENDY SE VRACÍ v Music Clubu Sud - vstup volný

Státní svátek ve Slušovicích ozdobí
Dostihové odpoledne ve sváteční pondělí 28.10. začne ve 12:00 hodin. Na programu je 9 dostihů, z toho 7 rovinových a 2 steeplechase. Hlavním dostihem je Velká slušovická steeplechase crousscountry hejtmana Zlínského kraje na 5200 metrů.
Odstartovány budou mimo jiné také distančně zajímavé dostihy na 900 metrů, což je nejkratší dostih celé republikové sezóny, stejně jako nejdelší dostih na 3900 metrů, který svojí délkou konkuruje letos zaváděným bumperům, které však mají jiná pravidla. Záštitu nad dostihovým dnem převzal hejtman Zlínského kraje pan MVDr. Stanislav Mišák, dostihy se konají za podpory Zlínského kraje a města Slušovice.
Program dostihového odpoledne doplní seskok parašutistů (v případě příznivého počasí), závod psů a ukázka přirozené komunikace člověka s koněm, závěr obstará dostih neregistrovaných koní.
Významné dostihy bude přenášet sportovní kanál ČT v době od 14:25 do 15:50
.Program dostihů
Po skončení posledního dostihu (cca v 16:00 hodin) odpoledne zakončí v Music Clubu SUD koncert skupiny Legendy se vrací. LEGENDY, které se do Slušovic skutečně vracejí (letos mají za sebou úspěšné vystoupení v rámci Rockového festivalu Bílá Hlína - pozn. red. ) mají ve svém repertoáru hity známé snad všem generacím – od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena. Vstup na koncert je volný.
Takto jsme LEGENDY zachytili na letošním Rockovém festivalu na Bílé Hlíně