Dostihovou sezonu ve Slušovicích zahájil žokej Šafář hattrickem

Pondělí, 12 Květen 2014 14:22 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Březová, Foto, Slušovice, Sport Bookmark and Share

Fotoreportáž

Dostihovou sezonu ve Slušovicích zahájil žokej Šafář hattrickem
Dostihová sezona ve Slušovicích odstartovala v sobotu Cenou hejtmana Zlínského kraje. Ta se stala skalpem svěřence Zdeny Havlíčkové Gloushka reprezentující stáj Kika s žokejem Jaromírem Šafářem v sedle.

Šafář během odpoledne nakonec triumfoval hned ve třech dostizích. Dvakrát se prosadili trenéři Holčákovi – jednou František a jednou Radek. Dvě prvenství si díky koním Aprilius a Gloushek připsala Stáj Kika.

Krásný květnový den byl pro dostihové zápolení jak stvořený a ideální počasí se také odrazilo na vysoké návštěvě.  Celkem sedm kvalitně obsazených dostihů ve Slušovicích již tradičně doplnil doprovodný program. Krátce po druhé odpolední se na dostihovou dráhu sneslo deset parašutistů, o půl čtvrté pak vystřídali na dráze koně dostihoví psi.

Co se týče dalších dostihů, znám je prozatím tradiční termín 28. října. Momentálně se v nabitém kalendáři hledají další dva letní termíny pro dostihy ve Slušovicích. Budeme o nich včas informovat.