Populární Cyklobrána odstartuje v neděli 14. června

Pondělí, 18 Květen 2015 09:12 | Zdroj: Jiří Richter, Cyklobrána do prázdnin | Značky Foto, Hvozdná, Neubuz, Slušovice, Sport, Trnava, Vizovice, Všemina, Zádveřice Bookmark and Share

Aktuální informace o populárním cyklozávodě pro děti od 2 do 14 let

Báječné dva měsíce volna bez školy a učení se blíží. Mnoho dětí se již nemůže dočkat a to hlavně z důvodu konání velmi oblíbeného cyklistického závodu " Cyklobrána do prázdnin ", pořádaného občanským sdružením Amenity - Extrem Sport s ředitelem závodu a duchovním otcem Cyklobrány Jiřím Richterem.


Již IV. ročník této soutěže pro děti od 2 do 14 let se bude konat, tak jako v minulých letech, v krásném prostředí Aktivityparku hotelu Všemina a to dne 14.6.2015. Více informací na webu pořadatele www.cyklobrana.cz.  

Mimo vlastních závodů, kde budou děti soupeřit ve 24 kategoriích, je pro malé závodníky nachystán bohatý doprovodný program s řadou překvapení. Pořadatelé slibují, že v letošním roce se nebude nudit ani doprovod cyklistického mládí.  Jedním z vrcholů dne bude závod tzv." FAMILY RACE - aneb mami, tati pojeď se mnou v týmu". Jde o snahu podpořit rodinného a týmového ducha. Týmy budou dvoučlenné.  Dítě vyjede ve svém závodě pozici na startu a handicap pro svého rodiče. Pak už bude umístění týmu plně v rukou mámy, táty, babičky nebo dědy. Startující ženy budou mít okruh mírně upraven, aby byla zaručena co největší regulérnost. Půjde zřejmě o velké klání a podívanou, protože o tento závod je velký zájem a startovní listina je již téměř naplněna. 

Naši nejmenší do soutěžení dávají to velké dětské srdce. Ti nejlepší si i v letošním roce odnesou    poháry, krásné ceny a pořadatelský tým slibuje, že všichni ostatní odjedou s pěkným zážitkem.

Přejeme, aby vyšlo počasí  a slziček na dětských tvářích  bylo co nejméně. Přihlásit dítě do závodu  stále můžete na webu pořadatele a nebo dopoledne před závodem viz. propozice.