„ Cyklobránu do prázdnin" si děti užily. Na Všemině jich závodilo 449!

Úterý, 17 Červen 2014 06:14 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - Petr Vrana, TZ AMENITY – EXTREM SPORT TÝM | Značky Foto, Hvozdná, Neubuz, Slušovice, Sport, Trnava, Vizovice, Všemina, Zádveřice Bookmark and Share

Tisková zpráva a fotoalbum číslo 1.

„ Cyklobránu do prázdnin
Dětské úsměvy, závodní nasazení a sem tam nějaké slzičky byly vidět o víkendu v Activityparku na Všemině. Občanské sdružení AMENITY – EXTREM SPORT TÝM společně s dalšími nadšenými dobrovolníky na čele s otcem myšlenky „Cyklobrány do prázdnin“ Jiřím Richterem, uspořádalo cyklistický závod pro děti.

Akce se zúčastnilo 449 dětí, které soutěžily celkem ve 24 kategoriích. Doprovodný program, kterým malé ratolesti vyplňovaly volný čas mezi závoděním, byl díky štědré podpoře sponzorů zcela zdarma a závodící děti si tak mohly užít např. jízdu na koních, nafukovací atrakce, absolvovat jízdu zručnosti, potrápit elektrická auta, využít profesionálních malířek na obličej, zhlédnou ukázky služební kynologie Městské policie Zlín, vyzkoušet střelbu z luku, kuše, pistole na paintball a další. Součástí byla rovněž autogramiáda hokejistů PSG Zlín a automobilového závodníka Romana Kresty.

Seznam vítězů by byl velký, tak alespoň zmíníme, že hlavní závod dne v kategorii ročník narození 2000 a 2001 mezi dívkami vyhrála Libuše Prchalová z Holešova a mezi chlapci byl nejrychlejší Vladimír Ondrejec z Hulína.

Dobře připravená a zorganizovaná akce v krásném koutu Valašska, pěkné počasí, v duchu fair-play závodící děti a tolerantní rodiče, to vše přispělo k dobré atmosféře a pěkně prožité neděli. Poděkování patří všem, kteří do Všeminy našli cestu.

Jinou galerii z letošní Cyklobrány (od fotografa Milana Cahy) naleznete zde.