BYTY FRYŠTÁK - Váš budoucí domov

Čtvrtek, 03 Říjen 2019 12:03 | Zdroj: BYTY FRYŠTÁK | H + M Zlín - reklamní sdělení | Značky Fryšták, Slušovice, Vizovice, Zádveřice Bookmark and Share

Etapa I: domy A, B, C K K dispozici 31% bytů

Výstavba bytových domů ve Fryštáku je realizována v klidové lokalitě Fryšták – Horní Ves a proběhne ve 3. etapách vždy po 3 bytových domech. Ve všech domech bude 14 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk s terasou nebo balkonem. Město Fryšták si developer H + M Zlín a.s. vybral jako atraktivní díky 8 km vzdálenosti od krajského města Zlín a kompletní občanské vybavenosti.

V prostředí plném zeleně můžete strávit krásné chvíle při setkávání s přáteli, sportování nebo odpočinku v rodinném kruhu, tak i cesta do práce nebo kulturou budou snadno dostupné. Tím se stává ideálním místem pro pohodlný život celé vaší rodiny.

Bytové domy jsou vzdálené 5 minut chůze od náměstí, kde se nachází autobusové nádraží, městský úřad, mateřská školka a škola, zdravotnické středisko a další potřebná občanská vybavenost včetně několika obchodů, restaurací a služeb. Projekt bytových domů Fryšták se vyznačuje výraznou úsporností a nízkoenergetickými parametry. V areálu bude vybudováno 142 parkovacích míst, dětské hřiště, vysázeny stromy a travnaté plochy.

www.byty-frystak.cz | tel: +420 777 107 210 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Při rozhodování o novém bydlení je důležité jak pocitové tak rozumové uvažování o lokalitě, vybavení, dostupnosti a ceně nemovitosti. Ve firmě H + M Zlín a.s. chceme spojit obě strany uvažování, aby bydlení splňovalo vše potřebné a pro vás bylo opravdovým domovem.

Vybavenost lokality: Sportovní hřiště - Parkoviště - Autobusová zastávka 5 minut - Vlak 30 minut - Obchod 5 minut - WIFI síť - Dětské hřiště - Park v lokalitě