3. ročníku Curlingu na Březové se ve skvělých podmínkách zúčastnilo přes 70 hráčů

Neděle, 22 Leden 2017 18:47 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto PJ | Značky Březová, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Třicet mužů, devět žen, dvanáct dorostenců a dvacet zástupců nejmladší kategorie žactva se v sobotu zúčastnilo 3. ročníku turnaje v curlingu pořádaného Sborem dobrovolných hasičů v Březové. Soutěž byla letos zvlášť vydařená – i díky zimním podmínkám v pravém slova smyslu se pořadatelům podařilo připravit ledový podklad nebývalé kvality.

„To vše bylo podpořeno tradičně výborným občerstvením, kdy kotlíkový guláš, který uvařila Marie Hynčicová, vydatně zasytil účastníky turnaje. Pohodovou náladu navodil svařák a grog Vlastíka Sojky, Mirka Grebeníčka a Martina Šimary. Dětskou romantiku akci dodalo také opékání špekáčků,“ usmívá se Pavel Divila, starosta sboru. Mimo jiné právě jej v dramatickém rozstřelu mužské kategorie o 3. místo porazil Vlastimil Sojka.

„Medaile pro vítěze zhotovila Marie Hynčicová ve své keramické dílně, ty pro nejmladší kategorii mají navíc tu zvláštnost, že ve tmě svítí. Už teď se těšíme, že nás neporazí globální oteplování a budeme se moci setkat a soutěžit i v příštím roce,“ doplnil pořadatel oblíbené akce.

Výsledky Curling 2017 SDH Březová
Mladší žáci:Dorostenci:Ženy:Muži:
1. Sojka Radim
2. Ondráček Adam
3. Ondruch Petr
1. Divoka Pavel
2. Trunkát Viktor
3. Divila Dan
1. Garguláková Vladimíra
2. Bednaříková Martina
3. Oškerová Magda
1. Pokluda Lubomír
2. Hynčica Bronislav
3. Sojka Vlastimil