Biofarma z Březové u Slušovic nabízí i letos Letní tábory u koní

Pátek, 27 Květen 2016 05:39 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Březová, Slušovice

Bookmark and Share

Příměstské i pobytové tábory v červenci i srpnu

Biofarma z Březové u Slušovic nabízí i letos Letní tábory u koní
Máte chuť prožít každodenní dobrodružný příběh s Pipi dlouhou punčochou a jejím puntíkatým koněm Alfrédem? Pak se tedy o prázdninách přidej k nám ke společným hrám, tvoření a dobrodružstvím u nás na farmě u koní na některém z letních táborů!

I. Putování s Pipi dlouhou punčochou - příměstský tábor s poslední nocí přespání ve stanu

18. - 22. 7. 2016
pro děti od 6 - 15 let, začátečníky i pokročilé v jízdě na koni
 
Již tradiční téma tohoto tábora napovídá, že každý den budeme s Pipi a našimi koňmi prožívat dobrodružství s těmi, kdo se k nám připojí. Pídit se po pokladech, hrát hry, nevynecháme ani koupání při celodenní vyjížďce na Dešnou.
Tábor probíhá celodenně venku, ve stájích u koní, na vyjížďkách v přírodě.
Pro přespání poslední noc ve stanu s sebou spacák, karimatku. Každý den oblečení dle počasí, plavky, jezdeckou výbavu - přilbu, vhodnou obuv.
 

II. Cowboyský tábor -pobytový i příměstský tábor v jednom

25. - 31. 7. 2016
pro děti od 7 - 15 let
Bude to kovbojka! A hlavně jízda na koních. Nemusíme se přesouvat na západ, uděláme si divokou Ameriku u nás na farmě. Čeká nás farmářský život kovbojů tohoto století, zlatokopecký den, spousta her a zábavy!
Tábor probíhá celodenně venku v přírodě, pohybovat se budeme nejvíce ve stájích u koní a na vyjížďkách v přírodě.
Pro přespání ve stanu s sebou spacák, karimatku. Na každý den oblečení dle počasí, plavky, jezdeckou výbavu - přilbu, vhodnou obuv.

III. Cowboyský příměstský tábor s poslední nocí přespání ve stanu

8. - 12. 8. 2016
pro děti od 6 - 15 let
Příměstský tábor na divokém západě s koňmi a výpravami kovbojů. Čeká nás spousta her a zábavy, celotáborová kovbojská hra. Tábor probíhá celodenně venku, ve stájích u koní, na vyjížďkách v přírodě.
Pro přespání poslední noc ve stanu s sebou spacák, karimatku. Každý den oblečení dle počasí, plavky, jezdeckou výbavu - přilbu, vhodnou obuv.
Přihlášku na tábory naleznete ZDE.
Případné dotazy směřujte prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.