Beskydská sedmička pomáhá seniorům

Úterý, 26 Srpen 2014 09:07 | Zdroj: Jarmila Zatloukalová - Dotek Vizovice | Značky Vizovice Bookmark and Share

Podpořte charitativní projekt Dotek o.p.s. z Vizovic

Foto: www.facebook.com/FashionShowDotek
Už jen několik dnů nás dělí od startu 5. ročníku extrémního závodu Beskydská sedmička, tedy několik dnů od šance, že se nám podaří získat peníze na sprchovací lehátko pro naše klienty upoutané na lůžko.

Součástí tohoto extrémního horského maratonu je i charitativní projekt KAŽDÝ METR POMÁHÁ, jehož snahou je podpořit znevýhodněné a handicapované občany. Patronem a garantem této akce je Institut bazální stimulace v čele s PhDr. Karolínou Friedlovou, se kterým společnost Dotek dlouhodobě spolupracuje. V letošním ročníku byla jako příjemce pomoci vybrána společnost Dotek Vizovice, která poskytuje odlehčovací a pečovatelskou službu seniorům.

Za získané peníze bychom rádi pořídili sprchovací lehátko pro naše klienty upoutané na lůžko.

Podpořme naše závodníky na trati a také naše seniory a pečovatelky, které budou moci komfortněji a pohodlněji poskytovat nezbytnou očistu a osvěžení pro naše klienty.

Podpořit nás je možno příspěvkem na účet č. 1417558389/0800, zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS DOTEK, kterou odešlete na číslo 87 777 (cena DMS je 30 Kč), nebo přímo v místě konání závodu příspěvkem do kasičky naší společnosti.

Děkujeme za pomoc a věříme, že se nám podaří splnit náš cíl.

Za společnost Dotek vyrazí do závodu 4 týmy. Pojďme jim společně fandit a popřát hodně sil a zdaru v soutěži.

Za společnost Dotek o.p.s. Jarmila Zatloukalová

Tel. 739 354 258